بازگشت ترامپ با راه اندازی شبکه اجتماعی

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران- یکی از مشاوران ترامپ اعلام نمود رییس جمهور سابق آمریکا که پس از وقایع حمله به کنگره در ششم ژانویه با تعلیق حسابش در توییتر فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی روبرو شد، ظرف دو تا سه ماه آینده پلتفرم خود را راه اندازی می نماید.

بازگشت ترامپ با راه اندازی شبکه اجتماعی

به گزارش خبرنگاران یکی از مشاوران ترامپ اظهار داشت رییس جمهور سابق آمریکا که پس از وقایع حمله به کنگره در ششم ژانویه با تعلیق حسابش در توییتر فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی روبرو شد، ظرف دو تا سه ماه آینده پلتفرم خود را راه اندازی می نماید.

به گزارش ایسنا، جیسون میلر، سخنگوی کمپین 2020 ترامپ به شبکه فاکس نیوز گفت: ترامپ با پلتفرم جدید خود که بازی را به طور کامل از نو تعریف می نماید، به فضای رسانه اجتماعی بازخواهد گشت.

میلر در این باره جزییات چندانی ارائه نکرد و مقامات سازمان ترامپ هم در این باره اظهارنظر نکردند.

توییتر هفته گذشته اظهار داشت به دنبال نظرخواهی عمومی در این باره است که فعالیت سران دنیا چطور و در چه هنگامی باید ممنوع گردد.

این شرکت رسانه اجتماعی اظهار داشت در حال آنالیز سیاست خود و آنالیز این موضوع است که آیا سران دنیا باید مشمول مقررات کاربران عادی شوند یا خیر.

توییتر، فیس بوک و سایر سرویس های رسانه اجتماعی پس از ممنوعیت ترامپ به دلیل تحریک به خشونت، بر سر برخوردی که با سیاستمداران و مقامات دولتی دارند، زیر ذره بین رفته اند.

ایسنا نوشت: بر اساس گزارش رویترز، فیس بوک در ژانویه حساب ترامپ را به مدت نامعلوم تعلیق کرد و از هیات نظارت مستقل خود خواست درباره تداوم این ممنوعیت تصمیم بگیرند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 987

به "بازگشت ترامپ با راه اندازی شبکه اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت ترامپ با راه اندازی شبکه اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید