تماس تلفنی شاه سعودی با نخست وزیر ایتالیا

به گزارش زنگ قلاب بافی، سلمان بن عبدالعزیز در تماس تلفنی با نخست وزیر ایتالیا درمورد به بار نشستن کوشش های ادعایی کشورهای عضو گروه 20 در مورد مقابله با کرونا ابراز امیدواری کرد.

تماس تلفنی شاه سعودی با نخست وزیر ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل زنگ قلاب بافی، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی امشب (آدینه) در تماس تلفنی با جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا گفت و گو کرد.

به نوشته خبرگزاری رسمی سعودی (واس) سلمان بن عبدالعزیز در این گفت و گوی تلفنی ابراز امیدواری کرد که کوشش های کشورهای عضو گروه 20 که سال جاری دولت سعودی رهبری آن را بر عهده دارد در مبارزه و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پیروزیت آمیز باشد.

شاه سعودی در ادامه گفت که ریاض با نگرانی اوضاع ایتالیا را دنبال می نماید و مدعی شد که دولت سعودی در این شرایط سخت در کنار این کشور ایستاده است.

در مقابل نیز جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا با تشکر از شاه سعودی، در مورد پیروز بودن نشست گروه 20 در مقابله با ویروس کرونا ابراز امیدواری کرد.

دولت سعودی سال جاری میزبان نشست کشورهای عضو گروه 20 است. نشستی که تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و ریاض روز پنجشنبه (دیروز) مجبور شد نشستی را به وسیله ویدئوکنفرانس و به صورت مجازی برگزار کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 307

به "تماس تلفنی شاه سعودی با نخست وزیر ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی شاه سعودی با نخست وزیر ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید