خوش خبر: 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم

به گزارش زنگ قلاب بافی، سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: ویزای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال از نوع مولتی شینگن صادر شد و در تلاشیم همه چیز را با برنامه ریزی درست، پیش بینی کنیم.

خوش خبر: 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم

با خرید بلیط کشتی به عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته برگزار می گردد.

تیم ملی والیبال ایران تمرینات آماده سازی خود را از 19 فروردین ماه در تهران آغاز نموده است که این تمرینات از 17 اردیبهشت ماه به شکل اردوی برون مرزی در سه کشور مونته نگرو، اسلوونی و لهستان پیگیری خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال با بیان اینکه ویزای کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی به صورت شش ماهه و مولتی شینگن صادر شده است، گفت: با پیگیری کمیته تشریفات و روابط بین الملل فدراسیون ویزای تیم ملی والیبال ایران به گونه ای صادر شده است که تمامی برنامه های تیم از جمله اردوهای برون مرزی، بازی های محبت آمیز و مسابقات لیگ جهانی را پوشش می دهد.

امیر خوش خبر توضیح داد: بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال در گروه های هشت نفره به سفارت لهستان در تهران مراجعه و امور ویزایی خود را بدون نوبت و در شان تیم ملی انجام دادند و امروز دوشنبه نیز مراحل اداری دریافت ویزا به سرانجام رسید.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره زمان اعزام تیم ملی به اردوی برون مرزی گفت: تیم ملی والیبال ایران اردوی نخست خود را از 17 تا 22 اردیبهشت ماه در شهر پودگوریتسا پایتخت مونته نگرو برگزار خواهد نمود که در این مدت علاوه بر پیگیری تمرینات بدنسازی و توپی دو مسابقه محبت آمیز با تیم ملی والیبال مونته نگرو برگزار می نماید.

وی ادامه داد: همچنین ملی پوشان ایران از 22 تا 28 اردیبهشت ماه در شهر لیوبلیانا مرکز کشور اسلوونی اردو می زنند و در این مدت نیز دو مسابقه تدارکاتی و محبت آمیز با تیم ملی مردان اسلوونی برگزار خواهند کرد.

خوش خبر با بیان اینکه پنجمین و آخرین ملاقات تدارکاتی و محبت آمیز تیم ملی والیبال ایران قبل از آغاز لیگ جهانی در کشور لهستان برگزار می گردد، گفت: این مسابقه در شهر کاتوویچه لهستان برگزار می گردد و به همین دلیل تیم ملی والیبال ایران از 28 اردیبهشت ماه تا اول خردادماه در اردوی برون مرزی لهستان خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 193

به "خوش خبر: 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش خبر: 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید