درخواست ویژه عضو شورا از زاکانی: درباره فساد یکی از اداره ها روشنگری کنید ، ماجرای مجموعه حقوقی تکرار شد؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که در خصوص انتشار اخباری در خصوص زد و بندهای پست گرفتن در یکی از ادارات شهرداری اطلاع رسانی کند.

درخواست ویژه عضو شورا از زاکانی: درباره فساد یکی از اداره ها روشنگری کنید ، ماجرای مجموعه حقوقی تکرار شد؟

به گزارش خبرنگاران، مهدی عباسی در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که در جلسه قبل آقای اقراریان تذکری دادند که بعد از آنالیز متوجه شدم که این تذکر درست است، گفت: متاسفانه در مجموعه حقوقی شهرداری از جنس نااهلی و فساد اتفاق افتاده است که به وسیله حراست شهرداری با اقدام شاکیان پرونده پیگیری شده است.

  • آنالیز گزارش حراست شهرداری در شورای شهر

وی با بیان این که شنیده ام این موضوع در اداره دیگر تکرار شده، اظهار کرد: شهرداری باید در این خصوص روشنگری کند و بگوید که خبرهایی که در گوشه کنار می شنویم صحت دارد یا نه که امیدواریم اخبار دروغ باشد.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با بیان این که در این خصوص بیان چند نکته ضروری است، اضافه نمود: ضروری است در پرونده قبلی شهرداری از گزارشگران فساد تقدیر کند و آنها را مورد صیانت قرار دهد و بعلاوه ضروری است آنالیز های دقیقی انجام گردد تا افرادی که احتمالا براساس زد و بند پست گرفته اند شناسایی و عزل شوند و با خاطیان به گونه ای رفتار گردد که درس عبرتی برای دیگران گردد.

عباسی ادامه داد: از مدیر حراست شهرداری تشکر می کنم و اگر ظلمی شده در اسرع وقت جبران گردد؛ اما شهرداری گزارش دقیقی باید در این خصوص و بعلاوه برنامه خود را جهت پیشگیری و جلوگیری از چنین رخدادهایی به شورا بدهد چرا که انتصابات باید براساس فرآیند باشد و اینگونه اتفاقات قلب همه را به درد می آورد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1554

به "درخواست ویژه عضو شورا از زاکانی: درباره فساد یکی از اداره ها روشنگری کنید ، ماجرای مجموعه حقوقی تکرار شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ویژه عضو شورا از زاکانی: درباره فساد یکی از اداره ها روشنگری کنید ، ماجرای مجموعه حقوقی تکرار شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید