در ماه رمضان سال جاری همه به آرزوهایشان می رسند

به گزارش زنگ قلاب بافی، حرکات خداپسندانه دراین ماه مبارک تا جایی در نزد ایرانیان محبوبیت دارد که بسیاری از جمعیت های خیریه، در همین ماه مبارک شکل گرفته و با حمایت مردم پیروز شده اند که در باقی ایام سال نیز، یاری های مردمی را به دست نیازمندان برسانند.

در ماه رمضان سال جاری همه به آرزوهایشان می رسند

در وقایع مختلفی نظیر سیل، زلزله و یا مواقعی که از طرق مختلف در جریان مسائل عده ای از هم وطنان مان قرار می گیریم، شاهد حرکت های خودجوش مردمی و جاری شدن سیل کمک ها به سوی افراد آسیب دیده و نیازمند، بوده و هستیم.

در نگاهی متفاوت و نوین به این موضوع، می توان کمک به هم نوعان را سر منشأی برای جذب کمک دیگران در راستا دستیابی به اهداف خودمان بدانیم. بنابراین اگر شهروندان هر جامعه ای خود را در برابر نیازهای یکدیگر مسئول بدانند، در چرخه این احساس مسئولیت، هر یک از اعضای جامعه می توانند نیازهای خود را با کمک یکدیگر رفع کنند و این اتفاق محقق نمی گردد جز در سایه مسئولیت پذیری متقابل اجتماعی.

به همین دلیل و با رویکردی متفاوت در جهت تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی، مجموعه ویشاتو که فعالیت های خود را براساس شعار حامی باش تا حمایت شوی متمرکز کرده، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اقدام به راه اندازی کمپینی تحت عنوان یک آرزو تو، یک آرزو من کرده است. در این کمپین هموطنان می توانند با کمک به دیگران در جهت رسیدن به آرزوهایشان، از کمک های آنها برای تحقق آرزوهای خود بهره مند شوند. علاقه مندان به شرکت در این کمپین می توانند به آدرس www.wishato.com مراجعه کنند.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 766

به "در ماه رمضان سال جاری همه به آرزوهایشان می رسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در ماه رمضان سال جاری همه به آرزوهایشان می رسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید