سورپرایز جذاب محمود فکری برای دفاع چپ استقلال

به گزارش زنگ قلاب بافی، بعد از آنکه میلیچ آن کاشته زیبا را به ماشین سازی زد همه گفتند او دیگر میخ خود را محکم کوبید، اما حالا که او در کرواسی مشغول جشن تولد دریافت است، یکی در سمت چپ خط دفاعی استقلال می درخشد که نامش محمد نادری نیست.

سورپرایز جذاب محمود فکری برای دفاع چپ استقلال

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اول فصل دغدغه محمود فکری این بود که میلیچ را دفاع چپ بگذارد یا محمد نادری که از پرسپولیس آمده بود را؟ عده ای پیشنهاد دادند از هر دو نفر استفاده کن که یکی، دو بازی این رخ داد.

بعد از آنکه میلیچ آن کاشته زیبا را به ماشین سازی زد همه گفتند او دیگر میخ خود را محکم کوبید، اما حالا که او در کرواسی مشغول جشن تولد دریافت است، یکی در سمت چپ خط دفاعی استقلال می درخشد که نامش محمد نادری نیست!

بابک مرادی در همان دقایق اندکی که مقابل نفت مسجدسلیمان بازی کرد و پاس گل داد، ثابت کرد که فوتبالیست است و حتی می تواند بهتر از میلیچ دلاری و نادری گرانقیمت بازی کند. او با 4، 5 حرکت مفید و خوب، خبر از یک دفاع چپ ایده آل و کلاسیک داد. مرادی آنقدر خوب بود که حالا فکری نمی تواند بازی اش ندهد؛ مثل رشید مظاهری که در مسجدسلیمان بازی نکرد و موجی از نقدها به خاطر گل عجیبی که حسینی خورد به سمت سرمربی استقلال سرازیر شد.

مرادی فوتبال را ساده بازی می نماید و یک خطر بالقوه برای محمد نادری است که حالا متوجه شده اگر مثل چند هفته اخیر خوب و سر حال نباشد هم تعویض می گردد و هم امکان دارد مثل میلیچ کلاً نیمکت نشین گردد. مرادی در واقع یک سورپرایز برای دفاع چپ استقلال بود که می تواند تمام معادلات را در جناح چپ عوض کند. به نظر می رسد محمود فکری خیلی از بازی میلیچ خوشش نمی آید، اما او باید جسارت بازی دادن به بابک مرادی را داشته باشد. فوتبال یک قانون ساده دارد که می گوید هر بازیکنی آماده تر باشد باید بازی کند و اسم بازیکنان فوتبال، فوتبال بازی نمی نماید. بر همین اساس قاعدتاً دفاع چپ استقلال حداقل تا اطلاع ثانوی باید بابک مرادی باشد مگر آنکه در ملاقات های آینده ضعیف کار کند و کادر فنی به این نتیجه برسند که درخشش او مقابل نفت مسجدسلیمان فقط یک اتفاق بوده است.

در سمت راست هم با حضور احمد موسوی داشت اتفاقات خوبی برای استقلال می افتاد و وریا هم گاهی یک خط جلوتر می رفت، اما موسوی مصدوم شد. او هم مثل بابک مرادی در یکی، دو بازی نشان داد توانایی هایی دارد، ولی به هر حال تداوم یک فوتبالیست هم خیلی مهم است و امثال موسوی و مرادی اگر می خواهند همواره فیکس باشند و در تیم بزرگی، چون استقلال پیشرفت نمایند حتماً باید تداوم داشته باشند. بسیاری از فوتبالیست های ایرانی چند بازی، خوب کار می نمایند و ناگهان محو می شوند، اما مرادی و موسوی باید عکس این مسئله را ثابت نمایند، آن وقت هیچ بعید نیست که امثال نادری، میلیچ و وریا بازی های استقلال را از روی نیمکت دنبال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 877

به "سورپرایز جذاب محمود فکری برای دفاع چپ استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز جذاب محمود فکری برای دفاع چپ استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید