شناسایی هویت جان باختگان سقوط هواپیما چقدر طول می کشد؟ ، احتیاج به دریافت آزمایش از خانواده های قربانیان

به گزارش زنگ قلاب بافی، سخنگوی پزشکی قانونی درباره فرایند تشخیص هویت جان باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی و زمان مورد احتیاج آن و همچنین احتیاج به انجام آزمایش از خانواده های آنان شرح داد.

شناسایی هویت جان باختگان سقوط هواپیما چقدر طول می کشد؟ ، احتیاج به دریافت آزمایش از خانواده های قربانیان

به گزارش زنگ قلاب بافی به نقل از ایسنا، حامد نائیجی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور اظهار داشت که فرآیند شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی حدود 3 روز تا یک هفته به طول خواهد انجامید.

نائیجی با بیان این که برای شناسایی اجساد ممکن است به اخذ آزمایش از خانواده جانباختگان احتیاج باشد، اضافه کرد: در صورتی که برای تشخیص هویت به انجام آزمایش احتیاج باشد، با شناسایی خانواده ها به انجام آزمایش از آنان در مراکز پزشکی قانونی استان محل سکونتشان اقدام خواهیم کرد و به حضور این خانواده ها در تهران احتیاجی نیست.

حوالی ساعت 6 صبح امروز یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 تنها 6 دقیقه بعد از بلند شدن از باند فرودگاه امام خمینی(ره) با 176 خدمه و مسافر در محدوده شاهدشهر سقوط کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 90

به "شناسایی هویت جان باختگان سقوط هواپیما چقدر طول می کشد؟ ، احتیاج به دریافت آزمایش از خانواده های قربانیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی هویت جان باختگان سقوط هواپیما چقدر طول می کشد؟ ، احتیاج به دریافت آزمایش از خانواده های قربانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید