فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397

به گزارش زنگ قلاب بافی، فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه بیست و هفتمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397

فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و هفتمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز همه چیز بر خواست و اراده شما خواهد بود بنابر این یکی از بهترین روزهایی است تا بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیمات مهمی را اتخاذ کنید. هیچ کس بهتر از خودتان نیازهایتان را درک نمی کند، پس با آگاهی و شناخت کامل سعی بر برطرف کردن آن ها داشته باشید. در رابطه با شخصی کاملا دو دل هستید، این فرد در برخی مواقع یکی از دلایل شادی و سرگرمی شما در زندگی است و از طرفی دیگر برخی رفتارهای عجیب و غریبش باعث آزار شما می شود. تردید را کنار گذاشته و یک راه را انتخاب کنید.

اردیبهشت

امروز همه چیز بر خواست و اراده شما خواهد بود بنابر این یکی از بهترین روزهایی است تا بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیمات مهمی را اتخاذ کنید. هیچ کس بهتر از خودتان نیازهایتان را درک نمی کند، پس با آگاهی و شناخت کامل سعی بر برطرف کردن آن ها داشته باشید. در رابطه با شخصی کاملا دو دل هستید، این فرد در برخی مواقع یکی از دلایل شادی و سرگرمی شما در زندگی است و از طرفی دیگر برخی رفتارهای عجیب و غریبش باعث آزار شما می شود. تردید را کنار گذاشته و یک راه را انتخاب کنید.

خرداد

تغییر و تنوع می تواند باعث پیشرفت شما شود ولی امروز این ثبات قدم است که شما را به سمت موفقیت خواهد برد. اگر دیگران شما را با رفتاری متغییر و دمدمی مزاج ببینند، به شما اعتماد نخواهند کرد. ارتباطتتان را با دوستانتان حفظ کنید چرا که در آینده و برای پیشبرد اهدافتان به کمک آن ها نیاز خواهید داشت. مهربانی کردن به دیگران بسیار خوب است ولی اگر در حد متعادل نگه داشته شود به قول قدیمی ترها لطف بیش از حد تبدیل به وظیفه می شود. به جهان لبخند زده و شکرگزار نعمت های خداوند متعال باشید.

تیر

امروز از سوی شخصی تحت فشار قرار گرفته اید. انرژی منفی از طرف آن شخص به سمت شما آمده و اجازه انجام هیچ کاری را نمی دهد. بهتر است دست از لجبازی برداشته و با روی گشاده به مسائل و موضوعات سخت زندگیتان نگاه کنید. شک نکنید که گشاده رویی می تواند تاثیر شگرفی در آینده تان داشته باشد. بعد از ظهر با فردی ملاقات می کنید که از حرف های او چیزی دستگیرتان نمی شود، استرس زیاد تمام حواستان را گرفته است. بهتر است آرامش خود را حفظ کردی و با خیالی آسوده به صحبت های او گوش دهید.

مرداد

شما فرد مهربانی هستید ولی این روزها به دلیل مسائل فراوان کمی گوشه گیر شده اید. در قلبتان را باز کرده و احساس درونیتان را با اطرافیان قابل اعتمادتان به اشتراک گذارید. انرژی و امواج مثبتی که از سمت طبیعت به شما رسیده است را با تمام وجود درک کنید. مراقب رفتار و کلامی که از دهانتان بیرون می آید باشید. کوچکترین حرفی نابجا به معشوقه تان می تواند دلخوری و اختلافی اساسی را به دنبال بیاورد. بهتر است شرایط یکدیگر را برای ادامه رابطه درک کنید.

شهریور

امروز توانایی فکر کردن در مورد کارهای آینده را ندارید پس بهتر است برنامه ریزی کردن برای رسیدن به اهداف را به روز دیگری موکول نمایید. اصلا بهتر است در خانه بمانید و استراحت کنید. ذهنتان را آزاد گذارید، کمی نقاشی بکشید، غذای مورد علاقه تان را بپزید و یا فیلم ببینید. استراحت امروز شما می تواند انرژی مضاعفی را برای روزهای آینده به شما بدهد. امروز مهربانی در وجودتان سرشار شده است، این عشق و عطوفت را با معشوقه تان به اشتراک گذارید. زندگی بسیار کوتاه است پس از آن لذت ببرید.

مهر

امروز ممکن از طرف اطرافیانتان با مخالفت های زیادی روبرو شوید. خودتان را کنترل کنید، آرامشتان را حفظ کرده و سعی کنید که جنگ و دعوا راه نیندازید. با احترام متقابل می توانید بسکمک از مسائل پیش رو را حل کنید. با صدقه دادن به فقرا و افراد نیازمند روزتان را پر از امواج مثبت کنید شک نداشته باشید که بازگشت این صدقه دادن را دریافت خواهید کرد. با عشق خود درباره موضوعی که چند وقتی است شما را آزار می دهد صحبت کنید . مصاحبه و تعامل با دیگران چاره بسکمک از کارهاست.

آبان

امروز از آن روزهایی است که همه کارها به درستی پیش نمی فرایند و هر کدام به دلیلی متوقف می شوند. توصیه می شود در مورد مسائلی که از درک آن ها عاجز هستید، استرس را به درونتان راه ندهید. بهتر است قبل از انجام هر کاری خوب گوش کرده و در مورد آن فکر کنید. درک مشترک در رابطه با موضوعات مختلف کلید موفقیت شما خواهد بود. در جملاتی که به زبان می آورید، احتیاط کنید زیرا ممکن است به راحتی موجب ناراحتی نزدیک ترین افراد زندگی تان شود.

آذر

امروز شرایط برای شما فوق العاده خواهد بود، دست به هر کاری که می زنید بدون هیچ مسئله ای انجام خواهد شد. پس یهتر است امروز را برای دریافت تصمیمات بلند مدت در زندگی انتخاب کنید. در عین حال که فردا را می بینید چشم انداز چندین ساله ای را برای خود ترسیم کنید. امروز بایستی تعادل را در کارهای خود رعایت کنید، حس شوخ طبعی خود را کنترل کرده و کمی هم به صورت جدی به مسائل نگاه کنید.

دی

از فکر کردن به گذشته اجتناب کنید چرا که درگیر شدن در مسائل احساسی قدیمی شما را از پیشرفت رو به جلو باز می دارد، فقط کافی است که از آن عبرت بگیرید. زندگی عاطفی و رابطه عاشقانه تان به خوبی پیش می رود ولی اگر از سرزنش و کنایه زدن در آن دوری نکنید، ممکن است این ارتباط شیرین به خطر بیفتد. اگر مسئله آزار دهنده در زندگیتان وجود دارد آن را با افراد قابل اعتماد در میان گذارید.

بهمن

امروز احساس می کنید که اطرافیانتان سر ناسازگاری با شما دارند، به دل نگیرید شاید این افراد شما را در بوته آزمایش قرار داده و قصد سنجش تحملتان را دارند. مهربانی با دیگران را کنار نگذارید، دادن انرژی مثبت به اطرافیان بازخوردی خواهد داشت که در مواقع پر استرس دریافت خواهید کرد. به جای بحث با شریک زندگیتان یک بلیط سینما گرفته و از لحظات باهم بودن لذت ببرید، بهتر است کمی هم وقت برای خودتان بگذارید.

اسفند

هیچگاه نمی توان یک شبه ره صدساله را رفت، برای رسیدن به قله های موفقیت بایستی قدم به قدم جلو روید. تلاش برای موفقیت زودهنگام نه تنها باعث پیشرفت نمی شود بلکه شما را نیز از موقعیت فعلی نیز به عقب خواهد راند. امروز در مورد رابطه عاطفیتان نگران هستید، بهتر است به طور جدی با معشوقه تان در مورد رفتارش صحبت کنید ولی این را هم بدانید که موضوع آنقدرها که شما فکرش می کنید اهمیت ندارد. به جای بحث و جدل لبخند را بر لبانتان بیاورید.

منبع: setare.com
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 901

به "فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 27 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید