قاسمی: همراهان سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران به دنبال بی ثباتی در منطقه هستند

به گزارش زنگ قلاب بافی، سفیر ایران در پاریس گفت:آنانی که در تشدید سیاست فشارحداکثری واشنگتن، ایران را تحت فشار قرار می دهند، در جهت ترویج یکجانبه گرایی و بی ثباتی در منطقه حرکت می نمایند.

قاسمی: همراهان سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران به دنبال بی ثباتی در منطقه هستند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی ویزای تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه سیاسی زنگ قلاب بافی، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس امشب (پنجشنبه) در توئیتی در صفحه توئیتر سفارت ایران در فرانسه درباره آن هایی که با سیاست های فشار حداکثری آمریکا علیه ایران همراهی می نمایند، نوشت: آنانی که در تشدید سیاست های نا به جای فشار حداکثری ایالات متحده با تمام توان خواسته یا ناخواسته ایران را چه در حوزه برجام و چه در زمینه توانمندی های دفاعی و سیاست بازدارندگی اش تحت فشار قرار می دهند، دقیقا در جهت ترویج یکجانبه گرایی، بی ثباتی و هرج و مرج در منطقه حرکت می نمایند.

لازم به ذکر است سفیر ایران در پاریس اخیرا نیز در توئیتی دیگر، طرح مذاکرات مجدد درباره برنامه هسته ای را اقدامی بهانه جویانه برای توجیه ناتوانی و بدعهدی طرف های اروپایی خواند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 121

به "قاسمی: همراهان سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران به دنبال بی ثباتی در منطقه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی: همراهان سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران به دنبال بی ثباتی در منطقه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید