متهم شدن ترامپ از سوی برادرزاده اش به کلاهبرداری و جوابگو نبودن

به گزارش زنگ قلاب بافی، برادرزاده دونالد ترامپ در دادگاه، این رئیس جمهور سابق آمریکا را به کوشش برای طفره رفتن از پاسخگویی بابت کلاهبرداری از او در یک ارثیه چند میلیون دلاری با طرح ادعای طول کشیدن بیش از حد اقامه دعوی، متهم کرد.

متهم شدن ترامپ از سوی برادرزاده اش به کلاهبرداری و جوابگو نبودن

به نقل از خبرگزاری رویترز، وکلای مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا این اتهام را نزد دادگاه منهتن ایالت نیویورک مطرح کردند، جایی که این در آن این روانشناس 55 ساله از دونالد ترامپ، خواهرش ماریان ترامپ بری و همچین یک ملک متعلق به رابرت ترامپ، برادر فوت نموده این دو نفر، شکایت نموده است.

وکلای او خطاب به دادگاه نوشتند: شاید تنها چیزی که بدتر از توهین آمیز بودن رفتار سابق این متهمان - دزدی ده ها میلیون دلار از برادرزاده خود - است، گستاخی استدلالهای فعلی آنها در کم اهمیت خواندن آن است.

این در حالی است که وکلای این متهمان به جهت اظهار نظر درباره این پرونده یا در دسترس نبوده و یا از اظهار نظر خودداری کردند.

منشا این پرونده به مرگ پدر مری یعنی فرد ترامپ جونیور، برادر بزرگتر دونالد ترامپ در سال 1981 که برای مری 16 ساله یک سهام ملکی پرسود به جا گذاشت، بر میگردد.

مری ترامپ گفت، قرار بوده که عمه و عموهایش مواظب منافع او باشند اما به جایش این پول را بالا کشیده اند و نهایتا او را به موجب یک توافق سال 2001 مربوط به ملک فرد ترامپ سینیور، که در سال 1999 فوت کرد، از این ثروت خانوادگی بیرون انداخته اند.

او در ماه سپتامبر، تنها دو سال بعد از طرح این ادعا که به وسیله تحقیقات نیویورک تایمز در قبال امور اقتصادی دونالد ترامپ، از کار آنها آگاه شده، اقدام به شکایت کرد.

بعضی از اتهامات مری ترامپ در کتاب افشاگرانه پرفروشی که چندی پیش منتشر کرد نیز مطرح شده است.

وکلای دونالد ترامپ، مری ترامپ را متهم نموده اند به این که کوشش نموده تحت نام خانوادگی خود سود ببرد و او را درگیر شکایتها سازد.

چالشهای حقوقی رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین شامل تحقیقات سایروس وانس، دادستان ناحیه منهتن علیه او از بابت کلاهبرداری احتاقتصادی، تحقیقات مدنی لتیسیا جیمز، دادستان کل نیویورک و شکایتهای دو زن از وی از بابت افترازنی که همچنین او را به اذیت و آزار جنسی متهم نموده اند، می شوند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 932

به "متهم شدن ترامپ از سوی برادرزاده اش به کلاهبرداری و جوابگو نبودن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متهم شدن ترامپ از سوی برادرزاده اش به کلاهبرداری و جوابگو نبودن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید