مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان اطلاع داد: 461طرح روستایی در استان سمنان تسهیلات دریافت کردند

به گزارش زنگ قلاب بافی، نشست شورای روستایی و عشایری استان سمنان به ریاست علیرضا آشناگر، استاندار سمنان و با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در سالن یادگار امام (ره) استانداری برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان اطلاع داد: 461طرح روستایی در استان سمنان تسهیلات دریافت کردند

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان، با اشاره به اینکه سهم استان سمنان از محل اشتغال روستایی و عشایری با پیگیری های استاندار سمنان و همکاری بانک های عامل استان، 301 میلیارد تومان مشخص شده است، گفت: تا به امروز 255 میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: براساس آمار از مجموع تسهیلات مصوب اشتغال روستایی و عشایری، بیش از 70 درصد در مناطق روستایی استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان توضیح داد: تعهد دستگاه های اجرایی حمایتی مانند کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران برای اجرای طرح های اشتغال آفرین در مناطق روستایی 56 میلیارد تومان است که تا به امروز 42 میلیارد تومان از این مبلغ جذب شده است.

وی ادامه داد: 38 تعاونی استان سمنان در راستای اعطای تسهیلات اشتغال آفرین افزون بر 36 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند که پیش بینی می گردد، منجر به اشتغال 285 نفر در این بخش گردد.

غنیان با اشاره به این که در یک سال گذشته به 461 طرح روستایی استان سمنان تسهیلات پرداخت شده است، گفت: تا به امروز از 409 طرح برای حُسن اجرای طرح های اشتغال آفرین بازدید میدانی بعمل آمده است.

وی اضافه کرد: 70درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان در مناطق شهری و 30 درصد در مناطق روستایی هستند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 843

به "مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان اطلاع داد: 461طرح روستایی در استان سمنان تسهیلات دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان اطلاع داد: 461طرح روستایی در استان سمنان تسهیلات دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید