نمکی: استفاده از تیم های پزشکی ارتش برای مهار کرونا ، افزایش تعداد بیماران بهبود یافته ، حریرچی به کرونا مبتلا شد

به گزارش زنگ قلاب بافی، وزیر بهداشت با بیان اینکه از تیم های پزشکی ارتش در نقاطی که احتیاج داشته باشیم استفاده می کنیم گفت: به زودی کرونا را مانند موارد دیگر شکست خواهیم داد.

نمکی: استفاده از تیم های پزشکی ارتش برای مهار کرونا ، افزایش تعداد بیماران بهبود یافته ، حریرچی به کرونا مبتلا شد

به گزارش گروه اجتماعی زنگ قلاب بافی، سعید نمکی وزیر بهداشت درباره آخرین تمهیدات این وزارتخانه برای مقابله با بیماری کرونا در کشور، گفت: نقاط بسیار آلوده و نیز شهری مانند قم به شدت تحت کنترل است و بیماران ترخیصی رو به افزایش بوده است؛ ضمن اینکه بیشتر این بیماران افرادی بودند که از قم خارج شده بودند.

وی اضافه نمود: ما اعتقادی به شیوه قرنطینه کردن با توجه به شناختی که از فرهنگ بالای مردم داریم، نداریم. از مردم می خواهیم که از قم خارج نشوند و به جا های دیگر نروند و ما را مجبور به قرنطینه کردن نکنند؛ البته مردم ما هوشمند هستند و به زودی خواهیم توانست کرونا را مانند موارد دیگر شکست دهیم.

وزیر بهداشت با اشاره به همکاری وزارت بهداشت با ارتش، بیان داشت: از تیم های پزشکی و پرستاری ارتش در نقاطی که احتیاج داشته باشیم، استفاده می کنیم.

حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش نیز گفت: امروز با وزیر بهداشت ملاقات داشتیم تا هماهنگی های لازم را انجام دهیم و از توانمندی ارتش استفاده گردد.

وی اضافه نمود: ما در ارتش امکاناتی داریم و آمادگی داریم از این ظرفیت برای یاری استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 223

به "نمکی: استفاده از تیم های پزشکی ارتش برای مهار کرونا ، افزایش تعداد بیماران بهبود یافته ، حریرچی به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمکی: استفاده از تیم های پزشکی ارتش برای مهار کرونا ، افزایش تعداد بیماران بهبود یافته ، حریرچی به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید