واگذاری زمین بسیار ارزان برای مسکن اجتماعی

به گزارش زنگ قلاب بافی، حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن درباره آخرین اقدامات برای اجرای مسکن اجتماعی گفت: در امسال هدف گذاری نموده ایم تا زمین یکصد هزار واحد مسکونی را تامین کنیم که این یکصدهزار واحد شامل مسکن اجتماعی، مسکن مهر، مسکن اجاره ای، اجاره به شرط تملیک و انواع موضوعات مسکنی است که طبق قانون تعریف شده است.

واگذاری زمین بسیار ارزان برای مسکن اجتماعی

جهت دریافت خدمات اجرای قیمت روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله ی دلتا وی ادامه داد: 25 درصد از کل یکصد هزار واحد مربوط به طرح مسکن اجتماعی است که اجرای مسکن اجتماعی توسط خیرین مسکن ساز، یا کمیته امداد امام خمینی و یا هر دستگاهی که حاضر باشد این کار را انجام دهد انجام خواهد شد و طی نامه ای نیز به تمامی استان های کشور ابلاغ شده است.

عظیمیان اضافه کرد: وظایف ما در سازمان ملی زمین ومسکن، تامین زمین برای اجرای طرح مسکن اجتماعی است که بیشترین توافق و تفاهم را نیز برای اجرای طرح مسکن اجتماعی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشته ایم.

این مقام مسئول در سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: طبق آخرین تفاهم نامه ای که طی روزهای گذشته با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشتیم پیشنهاد مشترکی به هیات وزیران ارایه شد تا زمین واحدهای مسکونی به صورت قیمت تمام شده باشد چون در اختیارات و توضیح وظایف هیات وزیران مشخص این قبیل موارد وجود دارد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ضمن تاکید بر این مطلب که وظیفه سازمان در اجرای طرح مسکن اجتماعی تامین زمین است، گفت: سازمان در این مورد آمادگی کامل دارد و طبق ابلاغیه ای که به تمامی استان ها داشته ایم سهم هر استان را در تخصیص زمین و اینکه در کدام منطقه باشد مشخص نموده ایم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: با این اقدام، سازمان در کوشش است تا در راستای سیاست های دولت، تعاونی هایی را که در قالب کارگاه های ساختمانی را فعال می نمایند مشمول معافیت های دولتی کند تا با این کار یکی از اهداف دولت که تامین مسکن برای اقشار کم درآمد است تامین گردد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 67

به "واگذاری زمین بسیار ارزان برای مسکن اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری زمین بسیار ارزان برای مسکن اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید