چرا اینترنت در آمریکا گران است؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، بسیاری از آمریکایی ها به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و کسانی که به اینترنت دسترسی دارند، هزینه بیشتری را نسبت به افراد خارج از این کشور پرداخت می کنند.

چرا اینترنت در آمریکا گران است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، مردم آمریکا پول بیشتری برای اینترنت می پردازند و تعدادی از آمریکایی ها در دسترسی به اینترنت با مشکل روبه رو هستند؛ حتی اگر دسترسی آنلاین به زندگی روزمره تبدیل شود. نظرسنجی اجرا شده در اوایل سال جاری از طریق مرکز تحقیقات پیو نشان داد که 7 درصد از آمریکایی ها به پهنای باند مناسبی دسترسی ندارند. یکی از دلایل این موضوع ممکن است گران بودن دسترسی به اینترنت در ایالات متحده باشد.

کلر پارک، تحلیل گر سیاست گذاری موسسه اوپن تکنولوژی می گوید: مردم در ایالات متحده درمقایسه با افراد خارج از کشور، هزینه بیشتری آن هم برای یک اینترنت کند، می پردازند. برای بسیاری از مصرف کنندگان، هزینه آنلاین شدن در حال حاضر بسیار زیاد و همچنین بسیار پیچیده است.

موسسه اوپن تکنولوژی قیمت و سرعت خدمات اینترنتی تبلیغ شده در ایالات متحده و خارج از کشور را مورد مطالعه قرار داده است. گزارش هزینه اتصال در سال 2020 نشان می دهد که هزینه ماهانه اینترنت در ایالات متحده 68.38 دلار بوده که بالاتر از میانگین قیمت دسترسی به اینترنت برای تمام مردم در آمریکای شاقتصادی، اروپا و آسیا است.

زیرساخت های قدیمی در ایالات متحده هم ممکن است مانع دسترسی به اینترنت برای میلیون ها آمریکایی شود و قانون گذاران در مورد چگونگی افزایش دسترسی و عملکرد اینترنت بحث کرده اند. سنای آمریکا قانون سرمایه گذاری و مشاغل در زیرساخت ها را در ماه اوت تصویب کرد که شامل 65 میلیارد دلار برای افزایش دسترسی به اینترنت پرسرعت می شود. این قانون سیاست هایی را معرفی می کند که به منظور تشویق رقابت بین ارائه دهندگان، افزایش شفافیت در مورد قیمت گذاری و ارتقاء زیرساخت پهن باند است.

در حالی که این قانون به سادگی به تصویب سنا رسید، اما در مجلس تحت کنترل دموکرات ها با مشکلاتی روبرو شد. این رای گیری چندین بار به تعویق افتاده است زیرا دموکرات ها جزئیات بیشتری از این لایحه را اعلام کردند.

این در حالی است که به طور قطع، دسترسی بیشتر به اینترنت می تواند رشد اقتصادی ایالات متحده را افزایش دهد. گزارش منتشرشده در ماه آوریل از طریق Deloitte نشان می دهد که افزایش 10 درصدی دسترسی به پهنای باند می توانست منجربه ایجاد بیش از 875 هزار شغل بیشتر در ایالات متحده در سال 2014 و همچنین 186 میلیارد دلار تولید اقتصادی بیشتر در سال 2019 شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1250

به "چرا اینترنت در آمریکا گران است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا اینترنت در آمریکا گران است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید