چرا مربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرد؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران: سعید عزیزیان، مربی دروازه بانان استقلال در نیم فصل نخست هم از این باشگاه شکایت نموده است و دلیل آن را هم بی محلی باشگاه عنوان نموده.

چرا مربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرد؟

عزیزیان در این خصوص به خبرگزاری تسنیم گفت: وقتی از این باشگاه جدا شدم، طبق تفاهم نامه ای که امضا کردیم قرار شد 65 درصد از مبلغ قراردادم را در سه قسط بدهند. قسط اول را بعد از چند روز دادند، ولی موعد قسط دوم 31 اردیبهشت ماه بود که پرداختی صورت نگرفت. موعد قسط سوم هم 31 خرداد است. همانطور که گفتم هنوز قسط دوم را باشگاه پرداخت نکرده است و من هم هر چه تماس گرفتم، پاسخ روشنی از باشگاه نگرفتم.

عزیزیان ادامه داد: وقتی باشگاه استقلال جوابم را نداد، من هم تصمیم گرفتم که در کمیته معین شرایط شکایت کنم و این کار را انجام دادم. ضمناً در تفاهم نامه ای که امضا کردیم این بند هم گنجانده شد که اگر باشگاه در پرداخت اقساط دیرکرد داشته باشد، باید تمام مبلغ قراردادم را بدهد. من چند بار پیگیر دریافت طلبم شدم، ولی باشگاه جوابی نداد و حالا منتظر هستم تا تکلیف شکایتم معین گردد. جالب اینجاست که به من پیام دادند از شکایتم صرف نظر کنم تا طلبم را بدهند، ولی دیگر این کار فایده ندارد، چون من آن موقع پولم را می خواستم و حالا شکایت کردم تا کل مبلغ قراردادم را بگیرم.

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1105

به "چرا مربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید