کاهش 82 درصدی تلفات جانی در مسافرت های نوروزی غرب تهران

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران: رئیس پلیس فرماندهی هدایت و رانندگی غرب استان تهران گفت: خوشبختانه میزان تلفات جانی در غرب استان تهران به میزان 82 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

کاهش 82 درصدی تلفات جانی در مسافرت های نوروزی غرب تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات جواب ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

سرهنگ علیرضا جعفرنیا در گفت وگو با خبرنگار زنگ قلاب بافی در استان تهران، درباره مسافرت های نوروزی مردم که از غرب استان تهران انجام گرفت، اظهار کرد: خوشبختانه مسافرت های نوروزی مردم در سال 93 با کاهش قابل ملاحظه ای در زمینه تصادفات جاده ای و مرگ و میر در کل کشور همراه بوده است.

وی با بیان اینکه قبل از شروع مسافرت های نوروزی اقدامات پیشگیرانه و هماهنگی های مناسبی در کل کشور به ویژه در غرب استان تهران به منظور آمادگی نیروهای هدایت و رانندگی انجام گرفت، اضافه کرد: فرماندهی هدایت و رانندگی غرب استان تهران با تمام قوا در ایام نوروز خدمتگزار شهروندان بود و رفت و آمد آن ها را به صورت کامل نظارت کرد.

رئیس پلیس فرماندهی هدایت و رانندگی غرب استان تهران درباره افزایش یا کاهش مسافرت های نوروزی گفت: با توجه به آمارهای ارائه شده و تعداد مسافرت ها و خودروهای ترددی در راه های مواصلاتی غرب استان تهران، مسافرت های نوروزی نیز در امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3 درصد افزایش داشته است.

سرهنگ جعفرنیا با تاکید بر اینکه مردم همیشه همیار و یاور پلیس راهور بوده اند، توضیح داد: با توجه به فرهنگسازی مناسبی که از زمان قبل از شروع مسافرت های نوروزی به وسیله صدا و سیما و دیگر رسانه ها انجام شد، خوشبختانه میزان تلفات جانی در غرب استان تهران به میزان 82 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

وی تاکید نمود: همچنین طبق آمارهای ارائه شده از سوی کار شناسان هدایت و رانندگی غرب استان تهران، میزان خسارت های منجر به جرح 30 درصد و خسارت های ناشی از تصادفات حدود 33 درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی غرب استان تهران، با تقدیر از همکاری ویژه مردم با پلیس راهور گفت: امیدواریم هموطنان با تداوم اجرای صحیح قوانین هدایت و رانندگی در امسال، میزان خسارت های ناشی از رانندگی را تا سرانجام امسال تا حد قابل توجهی کاهش داده و به حداقل برسانند.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 71

به "کاهش 82 درصدی تلفات جانی در مسافرت های نوروزی غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 82 درصدی تلفات جانی در مسافرت های نوروزی غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید