معماری داخلی ویلا: روسیه: ادعاها درباره آتش بس قره باغ پوپولیستی است

به گزارش زنگ قلاب بافی، فارس نوشت: وزارت خارجه در آستانه یک ساله شدن امضای توافق آتش بس جنگ بر سر قره باغ کوهستانی اعلام نمود که مسکو در پی حق انحصاری برای ارتباط با ارمنستان و جمهوری آذربایجان نیست.

معماری داخلی ویلا: روسیه: ادعاها درباره آتش بس قره باغ پوپولیستی است

جهت دریافت خدمات معماری داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

بنا بر گزارش رسانه های روسیه، در بیانیه وزارت خارجه روسیه به مناسبت یک سالگی توافق آتش بس امضا شده به وسیله سران مسکو، ایروان و باکو آمده است: روسیه در ارتباط با ارمنستان و (جمهوری) آذربایجان مدعی انحصار نیست، اگرچه ما پیوندهای دوستی دیرینه و نزدیک و شراکت گسترده در تمام سطوح با این کشورها و مردمانشان داریم.

طبق گزارش خبرگزاری تاس، وزارت خارجه روسیه تاکید نمود: ما هوادار استفاده موثر از پتانسیل فعلی جامعه بین المللی با توجه کافی (در نظر گرفتن) واقعیت های تغییر یافته منطقه ای هستیم.

در ادامه این بیانیه تصریح شد که یک سال از تصویب بیانیه سه جانبه سران مسکو، ایروان و باکو (توافق آتش بس جنگ بر سر قره باغ کوهستانی) می گذرد.

وزارت خارجه روسیه سپس بعضی ادعاهای مطرح شده در فضای اینترنتی و شبکه های اجتماعی درباره مواضع مسکو در قبال قره باغ کوهستانی، ارمنستان و جمهوری آذربایجان را رد کرد.

به گفته مسکو، طبق اطلاعات ادعایی در شبکه های اجتماعی و منابع آنلاین، کوشش های حافظ صلح روسیه ظاهرا با هدف جدا کردن ناگورنو-قره باغ (قره باغ کوهستانی) و تحویل دادن آن (به جمهوری آذربایجان) و تبدیل ارمنستان به یک کشور تحت الحمایه بوده است.

وزارت خارجه روسیه با رد ادعاهای مذکور توضیح داد: این اظهارات پوپولیستی است، به طور واضح نشان دهنده صدور نسخه به وسیله بیگانگان است و هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

بنا بر اعلام این وزارتخانه، توافق نامه ها و سازوکارهای سه جانبه پیشنهاد و شروع شده به وسیله روسیه به طرفین (ارمنستان و جمهوری آذربایجان) تحمیل نشد بلکه اساس این توافقات و ساز و کارها توازن تأیید شده منافع است و در آنها نگرش بسیار محترمانه به حاکمیت و منافع دو کشور لحاظ شده است.

وزارت خارجه روسیه البته اضافه نمود: امکان توافق بر سر بعضی از ابتکارات ما حاصل نشد و این موضوع، طبیعی است. از سوی دیگر توافقی که قبلا تأیید شده است، همان طور که خودشان (مقام های باکو و ایروان) گفته اند، به سختی به دست آمده و در عمل به طور موثر اجرا شده است.

بیانیه وزارت خارجه روسیه در آستانه یک ساله شدن آتش بس جنگ بر سر منطقه قره باغ کوهستانی در شرایطی منتشر شده که به رغم این توافق، تنش ها در منطقه ادامه دارد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1274

به "معماری داخلی ویلا: روسیه: ادعاها درباره آتش بس قره باغ پوپولیستی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معماری داخلی ویلا: روسیه: ادعاها درباره آتش بس قره باغ پوپولیستی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید