عکس ، نسخه تازه کوراندو کارخانه سانگ یانگ را نجات خواهد داد؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، گجت نیوز نوشت: شرکت سانگ یانگ احوالات خوبی ندارد و نیازمند اتفاقی تازه است. شاید نسخه نو سانگ یانگ کوراندو بتواند روح تازه ای بر پیکره بی جان شرکت بدمد.

عکس ، نسخه تازه کوراندو کارخانه سانگ یانگ را نجات خواهد داد؟

شاید کشور ما و صنعت خودروسازی ایران بیش از هر کشور دیگری با برندهای چینی، کره ای و حتی ژاپنی و کمپانی های برتر این کشورها آشنا باشد؛ چرا که عمده واردات خودروهای خارجی از این سه کشور وارد می شده است. متاسفانه بازار ایران از حدود چهار سال پیش تا به امروز فرصت همکاری مجدد با برندهای کره ای را پیدا نکرد و نمونه های موجود در بازار مربوط به قبل از ممنوعیت واردات است.

نسخه تازه سانگ یانگ کوراندو در راه بازار کره

یکی از خودروسازان کره ای که برخی از محصولات آن در ایران نیز وجود دارد، سانگ یانگ است. به احتمال زیاد نام سانگ یانگ تیوولی را شنیده اید و در گجت نیوز هم بارها در خصوص این خودرو صحبت کرده ایم. این شرکت یکی از قدیمی ترین خودروسازان کره ای محسوب می شود که متاسفانه در حال حاضر اوضاع نابه سامانی دارد.

مالکیت شرکت سانگ یانگ هم اکنون در اختیار گروه صنعتی KG قرار گرفته است و مدیران این گروه بر این باورند که تزریق سرمایه تازه می تواند روح تازه ای به شرکت ببخشد. خودرویی که شاید نجات بخش شرکت مذکور باشد، سانگ یانگ کوراندو است. عاشقان این مدل خودرو منتظر عرضه خودرویی از روی مدل نخستین هستند.

نخستین نسل از کوراندو از نظر ظاهری شباهت زیادی به خودروهای جیپ دارد و این شباهت به قدری زیاد بود که در برخی از بازارها مثل ایران با نام جیپ کره ای شناخته می شود. به طور کلی از یک زمانی به بعد این شرکت تصمیم گرفت زبان طراحی محصولات خود را شبیه زبان طراحی محصولات آفرودی و جیپ کند و گویا هم اکنون تصمیم گرفته شده این راه ادامه یابد.

سانگ یانگ کوراندو تازه که با کد KR10 شناخته می شود، شاسی بلندی آفرودی به شمار میرود و کره ای ها با انتشار این اخبار مجددا خوشنود شده اند و بی صبرانه منتظر ورود این محصول به کشورشان هستند. عده ای از عاشقان نسل های مختلف سانگ یانگ امیدوارند که این شرکت در آینده علاوه بر احیای کوراندو به سمت تتازه حیات سانگ یانگ موسو بروند و این خودرو بتواند رقیبی برای برخی مدل های لندروور و جیپ شود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 آبان 1401 بروزرسانی: 30 آبان 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1584

به "عکس ، نسخه تازه کوراندو کارخانه سانگ یانگ را نجات خواهد داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، نسخه تازه کوراندو کارخانه سانگ یانگ را نجات خواهد داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید