مهار آتش سوزی در رواق حضرت زهرا و بازگشت شرایط به روال عادی

به گزارش زنگ قلاب بافی، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، مهار آتش سوزی در رواق حضرت زهرا و بازگشت شرایط به روال عادی صورت پذیرفت.

مهار آتش سوزی در رواق حضرت زهرا و بازگشت شرایط به روال عادی

مصطفی فیضی، مدیر عالی حرم مطهر رضوی با اشاره به جزئیات این حادثه اظهار کرد: متاسفانه یک مورد حادثه آتش سوزی در ورودی رواق حضرت زهرا (س) رخ داد که خوشبختانه در کمترین زمان حادثه کنترل و مدیریت شد.

وی اضافه نمود: با بروز این حادثه، بلافاصله نیروهای اطفای حریق حرم مطهر وارد عمل شدند و آتش مهار و شرایط کنترل شد. در این حادثه هیچ آسیبی متوجه زائران گرامی نشده است.

براساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، مدیر عالی حرم مطهر رضوی با تشکر از آتش نشانی و یگان امداد و نجات حرم مطهر توضیح داد: با توجه به انجام اقدامات لازم و تامین شرایط ایمنی خوشبختانه هم اکنون هیچگونه نگرانی برای حضور زائران در صحن ها و رواق های مجاور وجود ندارد. شرایط صحن آزادی به روال عادی بازگشته و صحن آزادی نیز به روی زائران باز خواهد شد.

گزارش های اولیه حاکی است یکی از خودروهای کفشوی حرم مطهر در محل خود پارک بوده که باطری این خودرو به علت نقص ایجاد شده، جرقه می زند. در فاصله اندکی از این خودرو نیز چند بنر و مقداری مواد اشتعال زا مستقر بود که آن نیز دچار حریق می گردد و به تبع آن چند تخته فرش نیز آتش میگیرد اما خوشبختانه در همان دقایق اولیه همه فرش های دیگر جمع آوری و این حریق بطور کامل مهار می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1490

به "مهار آتش سوزی در رواق حضرت زهرا و بازگشت شرایط به روال عادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهار آتش سوزی در رواق حضرت زهرا و بازگشت شرایط به روال عادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید