هدیه سارا و نیکا به فالوور هایشان

به گزارش زنگ قلاب بافی، نیکا فرقانی حالا که بیش از 1 میلیون فالوور دارد تبلیغ مسابقه صد میلیونی میکند که خب قطعا هم در مقابل پول خوبی دریافت نموده است!

هدیه سارا و نیکا به فالوور هایشان

سارا و نیکا دو خواهر بازیگر هستند که هنوز یک سال نشده بودند که وارد عرصه هنر شدند. سارا و نیکا از بازیگران پرحاشیه تلویزیون شناخته شده اند. سارا و نیکا با سریال مرکز به معروفیت رسیدند. سارا و نیکا فرقانی متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا عکس تازهی را منتشر کردند.

بیوگرافی سارا و نیکا

سارا و نیکا متولد 1383 در تهران هستند سارا و نیکا با بازی در سریال مرکز شناخته شدند سارا و نیکا برای تحصیل در کشور سوئد زندگی می نمایند سارا و نیکا در حال حاضر در مقطع دبیرستان مشغول تحصیل میباشند سارا و نیکا در فضای مجازی فعال هستند

سارا و نیکا فرقانی در مرکز

سارا و نیکا فرقانی بازیگر سریال مرکز هستند که قطعا شما هم سارا و نیکا را می شناسید. البته نیکا خانوم به همراه خواهر دو قلویش سارا معروف شد و حتی اگر از بینندگان مرکز هم نبوده باشید با حواشی که این سارا و نیکا در این یکی دو ساله برای خود ایجاد نموده اند سارا و نیکا را شناخته اید.

سارا و نیکا در اینستاگرام

نیکا از خواهرش سارا شیطون تر است. او در نوع تیپ و حرف زدن و حتی در پیج اینستاگرامی اش هم این گونه می باشد و بیش از یک میلیون فالوور جذب نموده است. وی پست و استوری های کمی می گذارد اما با این حال همچنان هواداران خود را دارد. سارا و نیکا مدت ها پیش تیتر اول اخبار زرد بودند و هر روز با یک حرکت ناجور خود را بر سر زبان ها می انداختند

از این ها که بگذریم در ادامه پست تازه نیکا خانم را مشاهده می کنید که شخصی تصویر پرتره او را کشیده و خیلی ریز و مجلسی هم پیجشو نوشته! این هم روشی برای تبلیغ یک پیج!

سارا و نیکا به اجرای لایو در اینستاگرام علاقه زیادی دارند. در یکی از لایوها سارا و نیکا به سوالات مردم پاسخ دادند. سارا و نیکا احتیاج به عمل بینی را در خود نمی بینند. بعلاوه سارا و نیکا از اینکه بسیاری از مردم گفتند شبیه هندی ها شده اند تعجب کردند.

حواشی سارا و نیکا

سارا و نیکا تقریبا هر روز تبلیغی برای ارائه دارند که از شرکت های معتبر است و این نشان دهنده عایدی بسیار خوب و مستمر آنها از فضای اینستاگرام است. سارا و نیکا بازیگران دوقلوی سریال مرکز بودند که با حضور در چند فصل این سریال به معروفیت رسیدند.

هرچند که حضور آنها زیاد جدی نبود و مردم بر این عقیده هستند که آنها بازیگران ضعیفی هستند اما برای آنها معروفیت زیادی داشت و این معروفیت با توجه به انتشار تصاویر نامتعارف از آنها که هنوز هم می گویند فتوشاپ بوده است، چند برابر شد و همین باعث شده که در اینستاگرام درامد بسیار زیادی داشته باشند.

شایانیوز

منبع: رکنا
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1468

به "هدیه سارا و نیکا به فالوور هایشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه سارا و نیکا به فالوور هایشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید