استقبال مردم از میوه های تنظیم بازاری سرد بود، ما منتظر تغییر قیمت ها و اعلام نرخ های جدید تنظیم بازاری هستیم

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به آغاز توزیع میوه های تنظیم بازاری گفت: استقبال مردم از این میوه ها بسیار سرد بوده است.

استقبال مردم از میوه های تنظیم بازاری سرد بود، ما منتظر تغییر قیمت ها و اعلام نرخ های جدید تنظیم بازاری هستیم

به گزارش زنگ قلاب بافی اسدالله کارگر در مصاحبه با مهر با بیان اینکه توزیع میوه های تنظیم بازاری از امروز آغاز شده است، گفت: استقبال از این عرضه بسیار سرد است.

وی با بیان اینکه میوه های تنظیم بازاری (سیب درختی و پرتقال) با قیمت هرکیلوگرم 5,600 تومان از سوی اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در اختیار مغازه داران قرار می گیرد، افزود: مغازه داران باید این میوه ها را به قیمت هرکیلوگرم شش هزارتومان به مصرف کننده نهایی عرضه می شود.

کارگر ادامه داد: قیمت میوه های تنظیم بازاری معمولاً باید کمتر از نرخ بازار باشد اما هم اکنون این فرایند معکوس است به عبارت دیگر مغازه داران پرتقال را از میدان مرکزی میوه و تره بار کیلویی 4000 تا 4,200 تومان می خرند و می توانند به قیمت بالاتر از شش هزارتومان نیز عرضه کنند بنابراین تمایلی به خرید میوه های تنظیم بازاری وجود ندارد.

وی شرح داد: به همین دلیل ما منتظر تغییر قیمت ها و اعلام نرخ های جدید تنظیم بازاری هستیم تا این شرایط رفع شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 273

به "استقبال مردم از میوه های تنظیم بازاری سرد بود، ما منتظر تغییر قیمت ها و اعلام نرخ های جدید تنظیم بازاری هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال مردم از میوه های تنظیم بازاری سرد بود، ما منتظر تغییر قیمت ها و اعلام نرخ های جدید تنظیم بازاری هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید