استوری جنجالی علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها

به گزارش زنگ قلاب بافی، علیرضا بیرانوند که یک هفته جنجالی و پرماجرا را پشت سر گذاشت، اکنون در پستی بخشی از نارضایتی خود از باشگاه را علنی کرد. البته او در این استوری تنها به ابهامات اضافه نموده است.

استوری جنجالی علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها

گلر ملی پوش پرسپولیس که طی چند روز اخیر تمام تیتر اصلی رسانه های ورزشی را در مورد فسخ قرارداد و ماجرای خاتمه همکاری اش و در ادامه مذاکره با استقلال به خود اختصاص داده بود، اکنون بعد از سکوت محض در مورد این اتفاقات در یک استوری اینستاگرامی به آن پاسخ داده است.

او استوری خود را با کنایه نسبت به انتقال های چند روز و چند ساعت اخیر فوتبال ایران و ارقامی که درباره آن به صورت رسمی و غیررسمی منتشر شده، شروع نموده و نوشته: امروز که پرده ها کنار رفته و رقم بسیاری از قرارداد ها منتشر شده همه میتوانند ببیند و قضاوت نمایند که من علیرضا بیرانوند در انتخابهایم به مسائل مالی اهمیت داده ام یا نه.

در بخش بعدی جملات او از دوران حضورش در پرسپولیس با فعل ماضی یاد می نماید و می گوید: حالا با وجدانی آسوده رو به طرفداران پرسپولیس می گویم من با قلبم ماندم و در کنار هم تیمی هایم برای سربلندی تیم جنگیدم.

بخش مهم پیغام بیرانوند از اینجا به بعد است. او آشکارا از جدایی حرف می زند و می گوید: امروز، اما دلخورم، چون بی مهری دیده ام خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی سخت قرارم داده اند؛ و بعد: می خواهم اطمینان داشته باشید روز های درخشانی را که با هم ساختیم فراموش نخواهم کرد؛ و در نهایت: حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند، امیدوارم درکم کنید.

به نظر می رسد این متن نیاز به باز کردن کدهایش دارد که احتمالا، موضوع نارضایتی مالی بیرانوند از پرسپولیس و لزوم تنو نظر در قراردادش برای ادامه همکاری جانمایه آن است. در خط آخر پیغام اینکه بیرانوند نوشتهحتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند چیزی جز این نیست که با ارقام پیشین حاضر به حضور در جمع هم تیمی های سابق نخواهد بود.

اما تصمیم سخت ناشی از بی مهری هم نکته مهمی است. جدایی؟ حضور در تیم رقیب؟ خروج از ایران و بازی در یک لیگ نو؟ شاید هم هیچ کدام از اینها. بازی ادامه دارد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1402 بروزرسانی: 14 تیر 1402 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1683

به "استوری جنجالی علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوری جنجالی علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید