اظهارات مهدی تاج در مورد مذاکره با سرمربی آرژانتینی ، در ماجرای مدرسه فوتبال مشهد همه واقعیت مطرح نشده است

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال نیز، گفت: در این زمینه نیز ضرورت هایی وجود دارد که ما آن ها را دنبال خواهیم کرد.

اظهارات مهدی تاج در مورد مذاکره با سرمربی آرژانتینی ، در ماجرای مدرسه فوتبال مشهد همه واقعیت مطرح نشده است

به گزارش خبرنگاران مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از نشست امروز(یک شنبه) فراکسیون ورزش با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و مدیران باشگاه های لیگ فزونی در جمع خبرنگاران، درباره آخرین شرایط یاری داور ویدیوئی (VAR)، گفت: شرکتی که همینک با آن وارد مذاکره شده ایم با صدا وسیما، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، فولاد مبارکه و فولاد خوزستان قرارداد دارد و دوربین های آن ها را تامین نموده که مهم این است این شرکت تایید شده و ما باید یاری داور ویدیوئی (VAR) را به هر طریقی که شده راه اندازی کنیم و نباید شرایط به نحوی پیش برود که تاجیکستان و ترکمنستان در AFC یاری داور ویدیوئی (VAR) داشته باشند و ما هنوز در پی آن باشیم که با چه شرکتی قرارداد ببندیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید نمود: سال آینده باید در لیگ برتر یاری داور ویدیوئی (VAR) داشته باشیم تا اشتباهات داوری نیز به حداقل برسد. این موضوع حق تماشاگران فوتبال است.

او در پاسخ به این سوال که حضور تماشاگران در استادیوم ها چه زمانی حداکثری خواهد شد؟ گفت: این موضوع آهسته آهسته انجام خواهد شد.

تاج درباره اتفاقات ناگوار اتفاق افتاده در فوتبال پایه مشهد، گفت: این موضوع را باید به وسیله دادستان مشهد پیگیر شوند چرا که آن ها به صورت تخصصی روی این موضوع کار می نمایند. آن چه که در رسانه ها مطرح شده، همه واقعیت نبوده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال نیز، گفت: در این زمینه نیز ضرورت هایی وجود دارد که ما آن ها را دنبال خواهیم کرد و این مساله یکی از اولویت های اصلی فدراسیون فوتبال است.

وی درباره مطرح شدن بعضی گزینه ها و طی شدن روند گذشته و نگرانی ها بابت تکرار ماجرای ویلموتس، گفت: اخیرا دیدم در فضای مجازی گزینه ای مطرح شده و بسیاری در خصوص آن اظهارنظر کردند در حالی که به وسیله فدراسیون فوتبال هیچ مذاکره ای با وی انجام نشده بود.

تاج در خصوص شرایط تیم ملی المپیک فوتبال کشورمان نیز، گفت: تصمیم مشترکی مبنی بر انتخاب آقای کاشانی برای سمت مدیر تیم ملی امید گرفته شده که این تصمیم مشترک از جانب فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک بوده است. سرمربی این تیم نیز به زودی انتخاب خواهد شد چرا که یک سال و هفت ماه دیگر باید در المپیک حاضر شویم ولی اولویت اصلی فدراسیون فوتبال تیم ملی بزرگسالان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1401 بروزرسانی: 13 بهمن 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1621

به "اظهارات مهدی تاج در مورد مذاکره با سرمربی آرژانتینی ، در ماجرای مدرسه فوتبال مشهد همه واقعیت مطرح نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مهدی تاج در مورد مذاکره با سرمربی آرژانتینی ، در ماجرای مدرسه فوتبال مشهد همه واقعیت مطرح نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید