انتقاد کارگردان گشت ارشاد 3 از مهران مدیری، ناصر ملک مطیعی را خُرد کردید

به گزارش زنگ قلاب بافی، به گزارش خبرآنلاین ، سعید سهیلی در گفت وگویی ویدئویی با اشاره به حضور زنده یاد ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی و پخش نشدن آن، خطاب به مهران مدیری گفت: ملک مطیعی دماوند سینمای ایران بود و شما در دورهمی خردش کردید.

انتقاد کارگردان گشت ارشاد 3 از مهران مدیری، ناصر ملک مطیعی را خُرد کردید

سعید سهیلی کارگردان گشت ارشاد 3 است. سعید سهیلی در مصاحبه ای ناصر ملک مطیعی را کوه سینما مطرح نمود. سعید سهیلی به چهره های سرشناس سینمای ایران مانند بهمن مفید هم اشاره کرد. سعید سهیلی از مهران مدیری برای پخش نشدن گفت وگوی ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی انتقاد کرد. در ادامه جزئیات صحبت های سعید سهیلی را می خوانید.

سهیلی در این گفت وگو با اشاره به این که خیلی ها می گویند همه ایرانی ها می توانند به ایران برگردند ادامه داد: من از همه کسانی که به ایرانی های خارج از کشور می گویند برگردید، یک سوال دارم. برگردند چه کنند؟! حبیب آمد، دق کرد. بهمن مفید برگشت، دق کرد. بقیه هم برگردند دق کنند؟!

کارگردان گشت ارشاد 3 اضافه کرد: این درد است که کسی مانند ناصر ملک مطیعی 40 سال بعد از انقلاب در ایران بماند و نتواند به پرده سینما برگردد. بعد از انقلاب همه به سر کار خود برگشتند، غیر از هنرمندان و درواقع این ها بخبرنگارانر و تعلیق شدند. چند سال؟ یک سال؟ 10 سال؟ 20 سال؟ 40 سال تعلیق کردن یک بازیگر از شغلش، از کارش، انصاف است؟! این که شعار بدهیم هنرمندان برگردند، زمانی زیباست که بگوییم برگردند سر کارشان.

تعصب سعید سهیلی روی شخصیت ناصر ملک مطیعی

او با اشاره به حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی که هیچ گاه روی آنتن نرفت، گفت: من اگر به جای مهران مدیری بودم بعد از آن که ناصر ملک مطیعی را با آن عظمت، با آن ابهت، با آن بزرگی، با آن منش، با آن آقایی، آوردمش در برنامه دورهمی و نشاندمش روی آن مبل و از او برنامه گرفتم و ضبط کردم و قول پخش دادم و جلوی پخشش گرفته شد، دیگر دورهمی را، به عنوان اعتراض، ادامه نمی دادم. چرا باید ملک مطیعی بیاید روی مبل دورهمی بنشیند، مصاحبه کند، منتظر گردد که پخش گردد، بمیرد و پخش نگردد و بعد مهران مدیری آن برنامه را ادامه بدهد؟! یک جایی باید داد بزنیم، یک جایی باید حرف بزنیم. کِی؟! بهترین زمانش برای مهران مدیری همان زمان بود که بگوید ناصر ملک مطیعی به احترام من روی این مبل نشست. به احترام من به این برنامه آمد و حالا اگر قرار است پخش نگردد، من این برنامه را ادامه نمی دهم. اگر مهران مدیری می ایستاد آن برنامه پخش می شد.

حمایت سعید سهیلی از هنرمندان خارج از ایران

سهیلی با بیان این که ناصر ملک مطیعی کوه سینما بود، دماوند سینمای ایران بود و شما در دورهمی خردش کردید، اضافه کرد: آقای بهمن مفید با درد بسیار، با غصه بی اندازه زیر خاک رفت. من نمی خواهم فقط از مرده ها حرف بزنم. خیلی ها هستند که می توانند برگردند و می توانند روی پرده سینما بدرخشند و تجربه شان را به جوان ها منتقل کنند. مرتضی عقیلی می آید ایران و برمی گردد. بازیگر تئاتر بوده است، بازیگر سینما بوده است، تحصیل کرده است، کِی باید مرتضی عقیلی دوباره برگردد سر کارش، سر شغلش، سر هنرش، این ها درد است، سینما، سینمایی است که از همه طرف مظلوم واقع شده است، هجمه ای که به سینمای ایران می گردد به هیچ کجا نمی گردد، این ها دردهایی است که باید گفت، مظلوم تر از هنرمندان، به خصوص مظلوم تر از هنرمندان موسیقی و سینما وجود ندارد. نگذاریم بقیه دق کنند و بمیرند، چیزی از این ها نمانده است. اگر چهل نفر بودند، سی نفرشان رفته اند، این ده نفر دیگر را دریابیم، من بحثم این است.

منبع: رکنا
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1402

به "انتقاد کارگردان گشت ارشاد 3 از مهران مدیری، ناصر ملک مطیعی را خُرد کردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کارگردان گشت ارشاد 3 از مهران مدیری، ناصر ملک مطیعی را خُرد کردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید