انگیزه شهرداری برای قهرمانی بالاتر بود، فینال را به خودمان باختیم

به گزارش زنگ قلاب بافی، مرتضی کریمی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: برگزاری لیگ در این شرایط کرونایی یک تصمیم شجاعانه بود. در واقع این لیگ معایب و محاسنی داشت که فشردگی و عدم زمان کافی برای ریکاوری و جبران اشتباهات بزرگترین ضعف آن بود. ولی معتقدم برگزار شدن لیگ بهتر از این بود که از دستور کار خارج گردد.

انگیزه شهرداری برای قهرمانی بالاتر بود، فینال را به خودمان باختیم

وی اضافه نمود: شرایط کرونا روی کار فنی تیم و نفرات هم تأثیر زیادی داشت. به طوری که همه نفرات بخصوص تکواندوکاران ملی پوش نیز کیفیت چندان بالایی نداشتند، ولی همین که مسابقات برگزار گردید و دور مقدماتی تکواندوکاران به شیء هاپ چانگ برگشتند، ورق برگشت و روز پایانی این تأثیر مثبت ناشی از حضور در مسابقات به صورت واضح تعیین بود. این نشان می دهد که حضور تکواندوکاران در میدان مسابقه تا چه میزان اهمیت دارد.

مدیرفنی تیم تکواندو کن با اشاره به ملاقات نیمه نهایی این تیم گفت: برابر مس کرمان یک مبارزه خوب و سطح بالا را به نمایش گذاشتیم. از حریف خود بهتر بودیم و پیروز شدیم با بهترین نتیجه به ملاقات نهایی صعود کنیم. تکواندوکاران ما شجاع و جنگنده ظاهر شده و شایسته حضور در فینال باشند.

کریمی در خصوص شکست در مبارزه پایانی هم گفت: ما ملاقات فینال را به خودمان باختیم نه به شرایط فنی تیم حریف، تکواندوکاران شهرداری انگیزه بالایی داشتند و همین موضوع باعث شد تا تیم ما به لحاظ روحی افت نموده و نتوانیم از پتانسیل بالای خود بهترین بهره را ببریم. اگر همان بازی های نیمه نهایی را انجام می دادیم، رسیدن به فینال دور از دسترس نبود.

وی در خصوص دلایل خالی بودن وزن هشت در وزن هشتم، بازی فینال گفت: طبق قانون باید یک سهمیه نوجوانان در ترکیب قرار می دادیم که از بین وزن هشت با رقیبی چون سعید رجبی و استفاده از سهمیه در وزن اول، وزن هشتم را انتخاب کردیم که متأسفانه نماینده وزن اول ما هم اعتماد به نفس لازم را برای پیروزی در این مبارزه نداشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 966

به "انگیزه شهرداری برای قهرمانی بالاتر بود، فینال را به خودمان باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگیزه شهرداری برای قهرمانی بالاتر بود، فینال را به خودمان باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید