بازار صعودی خواهد بود ، کدام گروه ها ظرفیت رشد دارند؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، به گزارش خبرنگاران، امروز بازار سهام با فرایندی صعودی بود و در نهایت شاخص کل بورس با 4512 هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و 530 هزار واحد قرار گرفت. در انتها بازار امروز گروه های پالایشی و پتروشیمی و برخی از گروه های شاخص ساز بازار تحرکات مثبتی را از خود نشان دادند. اما فرایند بازار فردا به چه صورت خواهد بود؟

بازار صعودی خواهد بود ، کدام گروه ها ظرفیت رشد دارند؟

حمیدرضا مهرآور، کارشناس بازار سهام درباره فرایند بازار فردا به خبرنگارانگفت: به نظر می رسد فرایند بازار به طور کلی تا ماه آینده مثبت و صعودی باشد. و متغیر اصلی اثرگذار در مشخص تحرکات فعلی بازار هم دلار است که پیش بینی می شود اگر صعودی نباشد حداقل در همین محدوده فعلی نوسان کند.

وی همچنین درباره گروه هایی که در بازار فردا ظرفیت رشد دارند گفت: در هفته جاری گروه های پالایشی و پتروشیمی پیش رو خواهند بود و پتانسیل رشد را دارند.

در پیش بینی هفتگی بازار سهام هم کارشناسان بازار سهام فرایند بازار را خنثی و صعودی پیش بینی کردند. اما علی عصاری، کارشناس بازار سهام، فرایند بازار را منفی پیش بینی و احتمال اصلاح را در بازار زیاد دانست.

همچنین بسیاری از کارشناسان با توجه به فرایند شاخص هم وزن در هفته گذشته تک سهم ها و گروه های کوچک بازار را مثبت و صعودی ارزیابی کردند. اما امروز در اولین روز معاملاتی شاخص هم وزن منفی شد و حالا باید ببینیم گروه های کوچک در روزهای آینده رشد می کنند یا نه؟

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 22 شهریور 1400 بروزرسانی: 22 شهریور 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1207

به "بازار صعودی خواهد بود ، کدام گروه ها ظرفیت رشد دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار صعودی خواهد بود ، کدام گروه ها ظرفیت رشد دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید