تور یونان: برای جذب سرمایه و توریست از یونان برنامه ریزی می گردد

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و توریستی در ملاقات با سفیر ایران در یونان در خصوص جذب سرمایه گذار و توریست از یونان گفت و گو کردند.

تور یونان: برای جذب سرمایه و توریست از یونان برنامه ریزی می گردد

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

مصطفی دهقان، مشاور و دستیار ویژه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی از گفت و گوهایی در خصوص اهکارهای تسهیل جذب جهانگرد، توسعه و رونق جهانگردی، افزایش جذب سرمایه گذار، راهکارهای توسعه و رونق صنایع دستی و نیز راهکارهای حفظ میراث فرهنگی اطلاع داد.

وی پنج شنبه، 4 خرداد در محل سفارت ایران در یونان اعلام نمود:

با توجه به اینکه یونان به عنوان دروازه ورود به اروپا نقش مهمی در تقویت روابط ایران با سایر کشورهای اروپایی دارد، سفارت ایران در یونان می تواند نقش قابل ملاحظه ای در روابط بخش دولتی و خصوصی یونان و ایران در حوزه ماموریت های سه گانه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی داشته باشد.

دهقان با تاکید بر نقش تسهیل گری سفارت ایران، گفت که زمینه های تسهیل در ورود و خروج جهانگردان و زمینه برای سفر یک هیات دیپلماتیک از ایران به یونان و نیز از یونان به ایران به وسیله این سفارتخانه می تواند پیگیری گردد.

وی در ادامه اضافه کرد:

فعال شدن بخشی در سفارتخانه درخصوص تسهیل توسعه اقتصاد جهانگردی، جذب سرمایه گذار، برنامه ریزی برای توسعه جهانگردی و جذب جهانگرد، بازاریابی، رونق و توسعه صنایع دستی و حفاظت از میراث فرهنگی از موضوعات مهمی است که سفارت ایران در یونان می تواند آن ها را پیگیری و اجرایی کند.

مجید مطلبی شبستری، سفیر ایران در یوناننیز اعلام نمود که این سفارتخانه آمادگی لازم را جهت همکاری هرچه بیشتر با سازمان میراث فرهنگی ایران در زمینه های مختلف دارد.

منبع: کجارو / دنیای اقتصاد
انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1340

به "تور یونان: برای جذب سرمایه و توریست از یونان برنامه ریزی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور یونان: برای جذب سرمایه و توریست از یونان برنامه ریزی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید