بعد از انتخابات کنگره درباره ریاست جمهوری تصمیم می گیرم، واکسن بزنید!

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس جمهوری سابق آمریکا سه شنبه گفت که بعد از انتخابات کنگره در نوامبر 2022 درباره نامزدی دوباره برای کاخ سفید تصمیم گیری خواهد کرد.

بعد از انتخابات کنگره درباره ریاست جمهوری تصمیم می گیرم، واکسن بزنید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا گفته است که به جمهوریخواهان در تلاش برای به دست دریافت دوباره کنترل مجلس کنندگان و سنای آمریکا در 2022 کمک خواهد کرد؛ انتخاباتی که همچون یک رفراندوم درباره عملکرد جو بایدن، رئیس جمهوری دموکرات آمریکا خواهد بود.

ترامپ در جریان مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفت: به اعتقاد من فرصت بسیار بسیار خوبی برای پس دریافت مجلس کنندگان وجود دارد. فرصت خوبی هم برای پس دریافت سنا هست و صادقانه بگویم که درباره نامزدی در کاخ سفید، بعد از آن تصمیم گیری می کنیم.

رهبر سابق کاخ سفید گفت که به نظر می رسد حامیانش آمادگی دارند که در صورت نامزدی دوباره او از او حمایت کنند. ترامپ گفت: براساس نظرسنجی ها، آنها از من میخواهند که دوباره نامزد شوم اما ما قرار است بررسی کنیم و ببینیم چه خواهد شد.

او همچنین گفت که اگر شایعات درباره نامزدی احتمالی مگان مارکل، عروس ولیعهد انگلیس برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 درست از آب درآید، درباره ورود به رقابت در انتخابات آینده، جدی تر فکر می کند.

پیشتر نشریه بریتانیایی دیلی میل، به نقل از یک سیاستمدار بریتانیایی ناشناس گفت که مارکل برای تحقیق درباره تلاش برای ورود احتمالی به انتخابات 2024، با برخی چهره های حزب دموکرات ملاقات کرده است.

ترامپ به فاکس گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد. اگر چنین شود، احتمالا جدی تر به ورود به رقابت فکر خواهم کرد.

او در مصاحبه اخیر همچنین گفت که به دلیل نحوه سخن گفتن مارکل درباره خانواده سلطنتی (بریتانیا) و ملکه، طرفدار او نیست.

او گفت: با خود فکر کردم، ملکه را می شناسم. با ملکه ملاقات کرده ام و به نظر من ملکه یک شخص فوق العاده است، و طرفدار مگان نیز نیستم.

جبسون میلر، مشاور ارشد ارتباطات ترامپ، پس از مصاحبه جنجالی مگان مارکل و شاهزاده هری با اوپرا وینفری، در یک مصاحبه گفته بود که به نظر ترامپ، خانم مارکل، فایده ای ندارد.

دونالد ترامپ در مصاحبه با شبکه فاکس گفت: گفتم، و حالا همه دارند همین را می بینند.

مگان مارکل، در مصاحبه با اوپرا وینفری، ادعا کرد که در خانواده سلطنتی بریتانیا مورد بدرفتاری و رویکرد نژادپرستانه قرار گرفته، و در مقطعی به خودکشی فکر کرده است.

ترامپ همچنین به همه توصیه کرد تا واکسن کروناویروس دریافت کنند و در واقع صحبت های ماه گذشته خودش در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار را دوباره تایید کرد. نظرسنجی ها نشان می دهند که بیشتر جمهوریخواهان و طرفداران ترامپ برای دریافت واکسن مقاومت می کنند.

دونالد ترامپ که خودش در ماه ژانویه بی سر و صدا واکسینه شد، گفت: واکسن فوق العاده ای است. واکسن امنی است و چیزی است که کارآمد است. من آن را توصیه می کنم و صادقانه بگویم که آن را به خیلی از افرادی که نمی خواهند واکسن بزنند و خیلی از کسانی که به من رای داده اند، توصیه می کنم.

کاخ سفید گفته است که از حمایت ترامپ از ترغیب حامیانشان برای واکسینه شدن استقبال می کند، با این حال جو بایدن تردید داشت که این به چه میزان کمک کننده خواهد بود.

در همین حال ترامپ در صحبت های تلفنی خود در روز سه شنبه نگفت که به کدام یک از سه واکسنی که در ایالات متحده تایید شده است، اشاره دارد. ترامپ گفت: من و دولت من بود که به واکسن رسید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 950

به "بعد از انتخابات کنگره درباره ریاست جمهوری تصمیم می گیرم، واکسن بزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از انتخابات کنگره درباره ریاست جمهوری تصمیم می گیرم، واکسن بزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید