بهادری: کوشش مان برای ماندن تارتار بی نتیجه بود؛ دنبال مربی جدید هستیم، طیبی می خواهد جدا گردد

به گزارش زنگ قلاب بافی، رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان، از بی نتیجه ماندن نشست مسئولان این باشگاه با مهدی تارتار در جدایی این مربی اطلاع داد.

بهادری: کوشش مان برای ماندن تارتار بی نتیجه بود؛ دنبال مربی جدید هستیم، طیبی می خواهد جدا گردد

عطاءالله بهادری درباره نشست شب گذشته (دوشنبه) مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با مهدی تارتار، به خبرنگار ورزشی زنگ قلاب بافی گفت: در این جلسه هر چه با تارتار صحبت کردیم، او گفت می خواهم بروم. تارتار امروز پیامی به مدیرعامل باشگاه ارسال کرد. او گفت که جدایی تصمیم جمعی او، اعضای کادر فنی و خانواده اش بوده و در هیئت مدیره بگویید نمی توانم ادامه دهم. ما کوشش کردیم که تارتار بماند، اما اکنون باید تصمیم جدیدی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با گزینه ای برای جایگزینی تارتار مذاکره نموده اند یا خیر، توضیح داد: هنوز چنین کاری انجام ندادیم، اما کوشش می کنیم مربی ای بیاوریم که برای ما مثمرثمر باشد. الان ده ها مربی خوب هستند که می توانند به نفت بیایند. دوست داشتیم تارتار که تیم را بسته، خودش کار را ادامه دهد، اما نمی توانیم به او فشار بیاوریم. ما به تصمیم تارتار احترام می گذاریم و باید در روزهای آینده برای جایگزینی او به جمع بندی برسیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا تارتار و سایر بازیکنان نفت، مسئله ای برای جدایی از این تیم ندارند، گفت: نمی خواهیم از اعضای تیم شکایت کنیم و می خواهیم اگر کسی تمایل دارد از جمع ما جدا گردد، این اتفاق در فضایی محبت آمیز رخ دهد بعضی بازیکنان می خواهند از نفت بروند و نمی توانیم بدون رضایت قلبی، از آنها بخواهیم که در تیم بمانند.

بهادری درخصوص بازیکنانی که از جمع نفتی ها رفتنی خواهند شد، گفت: بازیکنانی چون سوشا مکانی و محمد طیبی درخواست جدایی داشتند و تقریباً از جمع ما جدا شدند. به نظرم زمان همه چیز را معین می نماید و طرفداران بهتر از همه قضاوت می نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان، مشکل اقتصادی برای عقد قرارداد با مربی جدید دارد یا خیر، گفت: مدیران قول هایی داده اند که پول به زودی به حساب باشگاه واریز می گردد و سپس سرمربی تیم را انتخاب می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 48

به "بهادری: کوشش مان برای ماندن تارتار بی نتیجه بود؛ دنبال مربی جدید هستیم، طیبی می خواهد جدا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهادری: کوشش مان برای ماندن تارتار بی نتیجه بود؛ دنبال مربی جدید هستیم، طیبی می خواهد جدا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید