ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از 17 اسفند شروع می گردد

به گزارش زنگ قلاب بافی، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از شنبه (17 اسفند) در 5 استان شروع می گردد.

ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از 17 اسفند شروع می گردد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

محمود محمودزاده اضافه نمود: شرایط برای ثبت نام مرحله دوم فراهم شده است و از شنبه 17 اسفندماه مرحله دوم ثبت نام در پنج استانِ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان آغاز می گردد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، ادامه داد: ثبت نام روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده انجام می گردد و چنانچه در کار ثبت نام مرحله دوم در موعد مقرر به اتمام نرسید، تا خاتمه سال دوباره تمدید خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در مورد تفاوت این مرحله از ثبت نام مسکن ملی با مرحله دوم، گفت: در مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن بر اساس تعداد ظرفیت ثبت نام انجام شد و به محض تکمیل ظرفیت سایت بسته می شد. در این مرحله تدبیری اندیشیده شده که مردم به مراکزی خارج از منزل مراجعه نداشته باشند و ثبت نام از 8 صبح آغاز و تا ساعت 12 روز بعد انجام گردد.

محمودزاده اضافه نمود: متقاضیان دو روز کاری فرصت دارند تا ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را انجام دهند.

معاون مسکن و ساختمان در مورد فرآینده ثبت نام گفت: سایت ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir است و تمام اطلاعات لازم در سایت ثبت شده است که متقاضیان باید چه شرایطی داشته باشند.

محمودزاده یادآور شد: بر اساس قانون ساماندهی چهار شرط وجود دارد که باید متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن باید واجد آن باشند. اول آنکه متقاضیان باید از اول پیروزی انقلاب از امکانات دولتی در حوزه زمین و مسکن استفاده ننموده باشد و اصطلاحا فرم ج آنها سبز باشد.

وی اضافه نمود: شرط دوم آن است که متقاضی از اول فرودین سال 1384 فاقد مالکیت خصوصی باشد. شرط سوم تاهل و شرط چهارم سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهری است که متقاضی تقاضای مسکن نموده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 128

به "ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از 17 اسفند شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از 17 اسفند شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید