دستبرد سه و نیم میلیاردی عروس به خانه پدر شوهر

به گزارش زنگ قلاب بافی، تهران (پانا) - پسر یک تاجر ثروتمند وقتی همراه پدر و مادرش به خواستگاری دختر مورد علاقه اش می رفت تصور نمی کرد عروس یک دزد حرفه ای باشد.

دستبرد سه و نیم میلیاردی عروس به خانه پدر شوهر

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، چند روز قبل تاجری میانسال با پلیس تماس گرفت و از سرقت سه ونیم میلیارد تومانی از گاوصندوق خانه اش اطلاع داد و گفت: دیشب جشن تولد پسرم را در خانه مادرعظیمش برگزار کردیم. من آخر شب به خانه خودمان برگشتم اما همسر و پسرم در خانه مادرعظیمش ماندند. صبح روز بعد من برای انجام کاری از خانه بیرون رفتم و حدود ظهر وقتی به خانه ام برگشتم متوجه باز بودن در گاوصندوق و سرقت پول و دلار و طلاهایمان به ارزش سه ونیم میلیارد تومان شدم.

با شکایت این مرد، تحقیقات پلیسی شروع شد و تیمی از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی برای آنالیز محل حادثه به خانه ویلایی در غرب پایتخت رفتند. نخستین تحقیقات نشان می داد دزد با کلید وارد خانه شده بنابراین فرضیه آشنا بودن وی قوت گرفت و کارآگاهان روی اطرافیان و بستگان شاکی متمرکز شدند که این بار پسر خانواده ناخواسته سرنخ شناسایی دزد را به پلیس داد.

امیر حسین به مأموران گفت: من به تازگی با دختری 26 ساله به نام رکسانا نامزد نموده ام. او دختری آرام و مهربان است و خودش نیز از خانواده ثروتمندی است. او به همراه مادرش در یک برج معروف در فرمانیه تهران زندگی می نماید. چند هفته قبل همراه پدر و مادرم به خواستگاری اش رفتیم. روز خواستگاری مادر، خاله و دایی اش میزبان ما بودند. بعد از اینکه نامزد کردیم او گاهی به خانه ما می آمد. شب جشن تولدم نیز آمده بود و حتی شب هم در خانه مادرعظیمم که حوالی نواب است خوابید اما صبح روز بعد گفت کار مهمی دارد و باید به خانه برود بعد از من خواست او را برسانم و منتظرش بمانم تا برگردد. من حدود 3 ساعت مقابل خانه شان منتظر ماندم تا اینکه برگشت و بعد هم با هم برای گردش رفتیم. اما از آن روز به بعد رفتار رکسانا با من تغییر نموده و مدام از من دوری می نماید.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت در تشریح این خبر گفت: اظهارات پسر جوان و رفتار مشکوک رکسانا، شک کارآگاهان را نسبت به او برانگیخت، به همین خاطر مأموران بلافاصله راهی برج محل سکونت رکسانا شدند اما خیلی زود تعیین شد چنین خانواده ای آنجا زندگی نمی نمایند بلکه این دختر فقط برای 48 ساعت یکی از واحدهای برج را کرایه نموده بود.

از سوی دیگر تعیین شد رکسانا هویت اصلی خود را مخفی نموده و در واقع او یک دزد سابقه دار است و افرادی که روز خواستگاری به عنوان خانواده اش معرفی نموده بود نیز از همدستانش بوده اند. همچنین کارآگاهان دریافتند وی به اتهام سرقت از خانه 15 زن در یکی از دادسراهای پایتخت پرونده دارد. با برملا شدن این موضوع رد دختر جوان شناسایی و متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در بازپرسی ها ضمن اعتراف به سرقت از خانه مرد تاجر گفت: من با امیرحسین در فضای مجازی آشنا شدم و خیلی زود او را به خودم علاقه مند کردم وقتی پیشنهاد ازدواج داد قبول کردم و با این ترفند به خانه شان راه یافتم. می دانستم پدرش تاجر ثروتمندی است، یک روز که خانه شان بودم دسته کلید های خانه و گاوصندوق را دزدیدم و بعد هم روز حادثه وقتی مطمئن شدم کسی در خانه نیست، امیرحسین را مقابل خانه مان بردم و گفتم منتظرم بمان تا برگردم بعد با عجله از در دیگر ساختمان خارج شدم و به خانه آنها رفتم وقتی سرقت تمام شد به خانه برگشتم و دوباره با امیرحسین بیرون رفتیم چون با این کار او به من شک نمی کرد.

این دزد حرفه ای درباره سرقت های دیگرش نیز گفت: من با شرکت در مراسم خیریه و میهمانی ها با زنان پولدار و نیکوکار آشنا شده و با جلب اعتماد آنها به خانه هایشان راه پیدا می کردم و در فرصتی مناسب اموال با ارزش خانه را سرقت می کردم.

رئیس پلیس آگاهی تهران عظیم با اعلام این خبر گفت: تحقیقات برای تعیین شدن دیگر جرایم احتمالی دختر جوان و کشف زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 897

به "دستبرد سه و نیم میلیاردی عروس به خانه پدر شوهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبرد سه و نیم میلیاردی عروس به خانه پدر شوهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید