راه حل جدید هوآوی برای پیشرفت در حوزه تراشه

به گزارش زنگ قلاب بافی، هوآوی با انتشار یک فراخوان اعلام نموده دنبال به خدمت دریافت متخصصان حوزه کامپیوتر و تراشه با حقوق 5 برابری در مقایسه با نرخ متعارف پرداختی به کارشناسان این صنعت است.

راه حل جدید هوآوی برای پیشرفت در حوزه تراشه

از آنجایی که سیاست های دولت ایالات متحده آمریکا باعث شده تامین تراشه از TSMC با مشکل روبه رو گردد، مسئولان هوآوی سرمایه گذاری ویژه ای را روی تأمین نمایندگان جایگزین درنظر گرفته اند. به همین دلیل، پشتیبانی از فراورینمایندگان بومی نیمه هادی و امضای قراردادهای مختلف با فراورینمایندگان کلیدی قطعات سخت افزاری در نظر گرفته شده است. اما مسئولان هوآوی یک گام فراتر رفته و استخدام متخصصان این حوزه را در دستورکار قرار داده اند.

زیرمجموعه فراوری تراشه هوآوی یعنی HiSilicon استخدام فارغ التحصیلان جدید حوزه IT و دیگر متخصصان را از سراسر دنیا شروع نموده است. این شرکت برنامه دنیای جدیدی را به منظور جذب نیروهای متخصص شروع نموده و وعده داده حقوقی تا 5 برابر نرخ متداول را برای پرداخت به چنین افرادی هزینه خواهد نمود. هوآوی در این زمینه، تصویری را برای درخواست نیروی کار منتشر نموده که حکایت از جذب نیروهای نخبه و جوان دارد.

بر اساس این تصویر، افراد فارغ التحصیل یا کسانی که مدرک تحصیلی مناسب داشته و از تاریخ 1 ژانویه 2017 میلادی تا 31 دسامبر 2021 میلادی فارغ التحصیل می شوند، می توانند برای این مشاغل درخواست دهند. هدف از این مرحله، جذب نیرو توسط هوآوی، رفع کردن موانع در حوزه های مختلف شامل معماری نرم افزار کامپیوتر، فناوری چیپ ست و نیمه هادی و سایر زمینه های لازم با وعده حقوق 5 برابری است.

در این پوستر رسمی نوشته شده است:

ما به دنبال استعدادها و ستاره های بالقوه هستیم. ستاره ای که قرار است در آینده بدرخشد. ما به دنبال استخدام افراد شجاعی هستیم که به اندازه کافی برای رویارویی با چالش ها در دنیای جدید آماده باشند و قصد دارند به سمت دانش های جدید حرکت نمایند. علاوه بر این، به دنبال تعامل با محدودیت های قانون مور و موارد مشابه هستند. امیدواریم که همراهان ما به دنبال کشف مشکلاتی در سطح دنیای باشند که بالاخره با آن روبه رو می شوند. این افراد راهکارها و روش هایی را در حوزه معماری کامپیوتر یافته و به توسعه مرزهای تمدن و پیشرفت یاری خواهند کرد.

HiSilicon نام پشت پردازنده های Kirin شرکت هوآوی است که در گوشی های هوشمند و تبلت های این شرکت استفاده می شوند. بخش فراوری تراشه هوآوی به دنبال استفاده ایده های مبتکرانه در حوزه محاسبات همراه است. فرایند استخدام در حال حاضر در جریان بوده و تا یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

منبع: آی تابناک
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 480

به "راه حل جدید هوآوی برای پیشرفت در حوزه تراشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل جدید هوآوی برای پیشرفت در حوزه تراشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید