سپاهان با سایپا به تعقیب پرسپولیس می رود، 2 ملاقات دیگر تعلیق می شوند؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران امروز با حواشی خاص خود و برگزاری 3 ملاقات به سرانجام خواهد رسید.

سپاهان با سایپا به تعقیب پرسپولیس می رود، 2 ملاقات دیگر تعلیق می شوند؟

به گزارش خبرنگاران، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران امروز(یک شنبه) با 3 ملاقات سرانجام خواهد یافت و 2 بازی نیز به روزهای آینده موکول خواهد شد.

گل گهر سیرجان - شهرخودرو، ساعت 20:30

شاگردان مجید جلالی در حالی در اولین ملاقات امروز میزبان شهرخودرو هستند که در آغاز مجدد لیگ نوزدهم، با 2 گل مغلوب سپاهان رده دومی شدند. شاگردان جلالی که با 19 امتیاز در رده چهاردهم قثرار احتیاج مبرمی به 3 امتیاز این ملاقات خانگی دارند. در سوی دیگر، میزبان مشهدی که هفته گذشته توانست ذوب آهن را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد، برای باقی ماتدن در کورس سهمیه احتیاج به دریافت امتیاز از حریف سرسخت خود دارد. هر 3 ملاقات قبلی 2 تیم به سود تیم مشهدی سرانجام یافته و شاگردان سرآسیایی برای بازگشت به رده سوم باید مقابل گل گهر به 3 امتیاز دست پیدا نمایند.

نفت مسجدسلیمان - ماشین سازی، ساعت 21:00

نفتی در حالی در استادیوم شهید بهنام محمدی میزبان ماشین سازی هستند که این اولین تجربه تبریزی ها با راهنمایی مهاجری است. آن ها هفته گذشته با نتیجه 2 بر یک مغلوب فولاد شدند تا شیخ لاریرپس از قرار دریافت تیمش در رده دهم با 24 امتیاز از سمتش استعفا دهند. در طرف دیگر، شاگردان تارتار که در بازی قبلی خود توانستند 10 نفره از شاهین امتیاز بگیرند، حالا باید در خانه میزبان ماشین سازی سخت کوش باشند. دو تیم در 5 بازی آخر خود رنگ پیروزی را نچشیده اند و 5 تقابل اخیر این تیم با 4 تساوی و یک پیروزی برای تبریزی ها همراه بوده است. تیم تارتار با 29 امتیاز در رده هشتم واقع شده است.

سایپا - سپاهان، ساعت 21

مهمترین ملاقات امروز را شاگردان ابراهیم صادقی و امیر قلعه نویی برگزار می نمایند. طلایی پوشان در 5 تقابل اخیر خود با سایپا شکست نخورده و 2 پیروزی را کسب نموده اند. آن ها با 40 امتیاز در رده دوم هستند و برای حفظ فاصله با پرسپولیس صدرنشین احتیاج به پیروزی در این ملاقات خارج از خانه دارند. در سوی دیگر میدان، سایپا با 20 امتیاز در رده سیزدهم است و یک لغزش می تواند این تیم را در منطقه سقوط قرار داد. آن ها هفته گذشته توانستند از یکی از مدعیان کسب سهمیه یعنی استقلال امتیاز بگیرند و ابن تیم را در خانه با تساوی یک بر یک متوقف نمایند. حالا شاگردان صادقی این فرصت را دارند تا با عملکردی درخشان مقابل دیگر مدعی سهمیه، خود را از منطقه خطر دور نمایند.

همچنین 2 بازی نساجی - فولاد و پارس جنوبی جم - استقلال به دلیل وجود بیش از 25 درصد افراد مبتلا کرونا در تیم های فولاد و استقلال در هاله ای از ابهام واقع شده است و به احتمال زیاد این 2 بازی به روزهای آینده موکول خواهد شد. آبی های پایتخت به بوشهر سفر نکردند و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی هم تعلیق ملاقات استقلال و قرار دریافت این تیم در قرنطینه را تایید کرد. همچنین باشگاه فولاد نیز که برای بلزی با نساجی به قائمشهر رفته بود، با اعلام سرپرست این تیم از این شهر خارج و در آستانه بازگشت به خوزستان نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 517

به "سپاهان با سایپا به تعقیب پرسپولیس می رود، 2 ملاقات دیگر تعلیق می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان با سایپا به تعقیب پرسپولیس می رود، 2 ملاقات دیگر تعلیق می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید