عزا و عروسی در تالارها ممنوع است

به گزارش زنگ قلاب بافی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران عظیم تاکیدکرد که برگزاری مراسم عروسی و ترحیم در تالارهای پذیرایی ممنوع است.

عزا و عروسی در تالارها ممنوع است

سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با خبرنگاران، دراین باره گفت: پیرو تاکیدات ریاست جمهور در جلسه ستادملی مقابله با کرونا و نیز تاکیدات مقام های استانی در مورد عدم برگزاری مراسم های عزا و عروسی، مجوزی از سوی پلیس اماکن برای برگزاری چنین مراسم هایی صادر نشده و به عبارتی دیگر برگزاری این مراسم ها فعلا و تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی ادامه داد: به همین دلیل اگر پلیس با مواردی از برگزاری مراسم عزا و عروسی در تالارهای پذیرایی مواجهه گردد برابر مقررات با این تخلف برخورد خواهد نمود.

رییس جمهوری روز چهارشنبه 18 تیرماه در جلسه هیات دولت در این خصوص گفته بود: به وزارت بهداشت اختیار داده ایم که مراکز پرجمعیت که پروتکل ها را رعایت نمی نمایند تعطیل نمایند. مراسم عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی تعطیل است. صبح امروز در جلسه ستادملی مقابله با کرونا نیز گفته بود: تجمعات به طور کلی در شرایط امروز غیرقابل قبول است. چه عزا چه عروسی، چه سمینار چه جشنواره؛ همه اینها مضر است. او همچنین روز گذشته نیز در اظهارنظری مشابه گفته بود: کماکان لازم است مردم از حضور در اجتماعات، دورهمی ها، مراسم عروسی و عزا و مکان های سرپوشیده پرهیز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 532

به "عزا و عروسی در تالارها ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزا و عروسی در تالارها ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید