لغو تمام مسابقات و اردوهای کشتی در سراسر کشور به دلیل کرونا

به گزارش زنگ قلاب بافی، با بخشنامه فدراسیون کشتی به هیأت های کشتی استان ها، تمامی مسابقات و اردوها تا اطلاع ثانوی لغو شد.

لغو تمام مسابقات و اردوهای کشتی در سراسر کشور به دلیل کرونا

به گزارش ، در راستای مصوبات ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش و به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک در بین کشتی گیران، مربیان و سایر دست اندرکاران، فدراسیون کشتی بخشنامه ای را به کلیه هیأت های کشتی استان ها ارسال کرد.

بر این اساس با توجه به مصوبه پیشین ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش کلیه مسابقات و اردوهای پیش روی فدراسیون کشتی در سطح کشور در اسفندماه امسال لغو شد.در ادامه این مصوبات با توجه به اطلاعیه شماره 6 ستاد مقابله با کرونا در ورزش، فدراسیون کشتی به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک، بخشنامه ای را به کلیه هیأت های کشتی استان ها به توضیح زیر خاطرنشان کرد:

رئیس/سرپرست محترم هیات کشتی استان ...

با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع کرونا و به تبعیت از دستورات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت ورزش و جوانان ضرورت دارد، ضمن در دستور کار قرار دادن اجرای نکات ذیل، بدون هر گونه اغماض نسبت به رعایت آن اقدام فرمائید:

1- تمام هیات های کشتی استان و شهرستان ها و باشگاه های کشتی فعال در سطح کشور، مکلف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تصمیمات اتخاذ شده مراجع ذی صلاح در این زمینه بوده و نسبت به اجرای تکالیف ابلاغی در سطح استانی، شهرستانی و بخش ها و باشگاه ها مسئول خواهند بود.

2- برگزاری کلیه مسابقات استانی و شهرستانی و اردوها لغو گردد.

3- برگزاری تمام کلاس ها، دوره های آموزشی، کارگاه ها و نشست های مرتبط لغو می گردد.

4- مجددا تاکید می گردد که رعایت هر گونه سیاست یا تصمیمات ابلاغ شده توسط ستاد پیشگیری از کرونای کشور از زمان ابلاغ الزامی است.

امید است با همدلی و وفاق بیش از پیش و در سایه عنایت خداوند متعال و با بردباری و صبوری مردم شریف ایران، در این برهه از زمان هم مسائل را پشت سر بگذاریم.

از درگاه خداوند سبحان سلامتی و سربلندی را برای کلیه تلاشگران عرصه مبارزه با این ویروس و همچنین شما همکاران محترم و خانواده های گرامی تان آرزومندم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 265

به "لغو تمام مسابقات و اردوهای کشتی در سراسر کشور به دلیل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تمام مسابقات و اردوهای کشتی در سراسر کشور به دلیل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید