محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند

به گزارش زنگ قلاب بافی، ششمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند

به گزارش خبرنگاران، این جشنواره ملی در ششمین دوره برگزاری خود توسعه اقتصاد دانش بنیان و تقویت زیست بوم نوآوری کشور را هدف قرار داده است.

جشنواره نوآوری برتر ایرانی قصد دارد شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز شرایط برترین نوآوری های شرکت های ایرانی را انجام دهد. این اقدام در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب وکار را فراهم کند و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرآیندهای نوآوری در شرکت­های ایرانی کمک کند.

در حال حاضر مرحله شناسایی شرکت ها از طریق دبیرخانه جشنواره آغاز شده است و علاقه مندان برای حضور در جشنواره می توانند با مراجعه به سایت http://productinnovation.ir/ فرم خوداظهاری را پرکنند.

ارزیابی نوآوری ها در این جشنواره بر پایه سه مرحله اصلی تکمیل فرم خوداظهاری از طریق شرکت متقاضی، حضور و بررسی میدانی از طریق ارزیابان حرفه ای دبیرخانه جشنواره و در نهایت صحه گذاری نتایج در کمیته علمی به انجام خواهد رسید. شاخص های اصلی ارزیابی نوآوری ها در شرکت ها بر اساس منطق مرحله ای-درگاهی با تمرکز بر طرح نوآورانه خواهد بود که با ارائه مستندات و شواهد قابل اتکا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جایگاه و اثرگذاری ویژه نوآوری های منتخب، تمرکز بر نوآوری­ های مشتری محور و تمرکز بر محتوای بومی نوآوری ها جزو رویکردهای اساسی جشنواره است. این رویداد بهمن ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت­های ایرانی دارای طرح های نوآورانه، برای کسب اطلاع از فرایند حضور در جشنواره به وب سایت رسمی جشنواره مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1210

به "محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات نوآور ایران ساخت شناسایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید