مسائل ثبت نام وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد ، فضلی: دانشجویان نگران مهلت ثبت نام وام شهریه نباشند

به گزارش زنگ قلاب بافی، سرپرست صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان نگران ثبت نام وام شهریه نباشند و اگر هم کار های فنی این سامانه زمان بیشتری به خود اختصاص دهد، زمان ثبت نام دانشجویان برای وام های شهریه تمدید خواهد شد.

مسائل ثبت نام وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد ، فضلی: دانشجویان نگران مهلت ثبت نام وام شهریه نباشند

سید هادی سید فضلی، سرپرست صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد مسائل ثبت نام وام شهریه دانشجویان این دانشگاه گفت: سامانه ای برای اینکه دانشجویان در سامانه های وزارت علوم شناسایی شوند، سامانه ای در نظر گرفتند که ارتباط دانشجویان دانشگاه آزاد با صندوق رفاه وزارت علوم برقرار گردد که مسئله ای در متینگ اطلاعات ایجاد شده عدم همخوانی وجود داشت که این مشکل درحال مرتفع شدن است که بیشتر این اطلاعات همخوانی شده و به طور کامل حل خواهد شد.

وی اضافه نمود: دانشجویان نگران ثبت نام وام شهریه نباشند و اگرهم کار های فنی این سامانه زمان بیشتری به خود اختصاص دهد، زمان ثبت نام دانشجویان برای وام های شهریه تمدید خواهد شد.

سرپرست صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اضافه نمود: سقف وام ها بر اساس تعاملی که با وزارت علوم داشتیم اعتبارات مناسبی را برای وام شهریه دانشجویان در نظر گرفته اند، البته باید بدانیم که دانشگاه آزاد بیش از 40 درصد بار آموزشی کشور را به عهده دارند.

تسهیلات صندوق رفاه دانشگاه آزاد برای دانشجویان

سید فضلی توضیح داد: دانشگاه آزاد علاوه بر وام های وزات علوم، تسهیلاتی نیز به دانشجویان پرداخت می نماید که وام شهریه، ودیعه مسکن و ازدواج در کنار تسهیلات وزارت علوم پرداخت می گردد.

وی گفت: صندوق رفاه دانشجویان برای اعضای هیات علمی و دانشگاه تعاونی مسکن راه اندای خواهد شد و امیدواریم بتوانیم برای دانشجویان و اعضای هیات علمی نیز مسکن فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1345

به "مسائل ثبت نام وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد ، فضلی: دانشجویان نگران مهلت ثبت نام وام شهریه نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل ثبت نام وام شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد ، فضلی: دانشجویان نگران مهلت ثبت نام وام شهریه نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید