پس از زخم کاری و همرفیق دو سریال دیگر ممیزی شدند

به گزارش زنگ قلاب بافی، این روز ها مسئله ممیزی آثار نمایش خانگی، در صدر اخبار هنری قرار گرفته است. ممیزی زخم کاری باعث توقف پخش آن شده و ظاهرا ممیزی سریال میدان سرخ اثر ابراهیم ابراهیمیان و بهرام بهرامیان انتشار آن را به تعویق انداخته است. علاوه بر سریال ها، به تازگی نام برنامه های نمایش خانگی هم به دلیل ممیزی بر سر زبان ها افتاده است.

پس از زخم کاری و همرفیق دو سریال دیگر ممیزی شدند

فرزاد فرزین علت ممیزی میدان سرخ؟

خراسان در ادامه نوشت: پس از این که محمدحسین مهدویان و فیلیمو، بر سر اعمال ممیزی های سریال زخم کاری با ساترا دچار اختلاف شدند، مجوز قسمت هفتم این مجموعه صادر نشد و فعلا خبری از توافق طرف ها و انتشار قسمت تازه نیست. میدان سرخ هم دیگر سریالی است که با فاصله کمی از زخم کاری مورد ممیزی قرار گرفته است.

طبق اعلام فیلیمو قرار بود این مجموعه پس از خاتمه می خواهم زنده بمانم دوشنبه هر هفته منتشر شود، اما فعلا بدون هیچ توضیحی خبری از انتشار سریال نشده، تا این که ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فصل اول میدان سرخ در اینستاگرامش به ممیزی سریال اشاره کرد و نوشت: هیچ ثمری ندارد، هرچه تلاش می کنی برای ذره ای کیفیت، همه اش به باد فنا می رود! برای ما که پیش از پخش به باد فنا رفت.

به گزارش صبا، او این استوری را چند دقیقه بعد حذف کرد. بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی دیروز با انتشار توئیتی ادعا کرد ساترا از طریق نامه ای محرمانه، فرزاد فرزین خواننده تیتراژ میدان سرخ را در پلتفرم ها ممنوع الکار کرده است. این خواننده اکنون سریال ملکه گدایان را در فیلیمو در حال انتشار دارد.

ممیزی پیش گو و همرفیق

ممیزی، برنامه های گفت وگومحور اینترنتی را هم درگیر حاشیه هایی کرده است. شنبه شب آزاده صمدی مهمان برنامه پیش گو با اجرای پژمان جمشیدی بود. تصویر این بازیگر در طول برنامه بیشتر از نمای دور نشان داده شد و مخاطبان تنها در چند لحظه کوتاه، شاهد نمای کلوزآپ او بودند. پیش از این تغییر رنگ چهره هانیه توسلی و شبنم فرشادجو در برنامه همرفیق هم حاشیه ساز شده بود و واکنش این دو بازیگر را برانگیخته بود.

تقریبا یک هفته پیش هم هستی مهدوی با انتشار تصویری از خود و نهال دشتی در همرفیق نوشت که این برنامه با حضور آن ها ضبط شده، اما برنامه به خاتمه رسیده و این قسمت منتشر نشده. او همچنین نوشت درباره علت این اتفاق هیچ توضیحی به او داده نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1156

به "پس از زخم کاری و همرفیق دو سریال دیگر ممیزی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از زخم کاری و همرفیق دو سریال دیگر ممیزی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید