15 رنگ کفش که در ترکیب با شلوار طوسی استایل فوق العاده ای می سازند

به گزارش زنگ قلاب بافی، ست کردن شلوار طوسی کار دشواری نیست. از بین تمام رنگ هایی که می توان برای فصل های بهار و تابستان انتخاب کرد رنگ طوسی به دلیل کاربردی بودن و تناژ نقره ای زیبایی که دارد محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. شلوار طوسی در ماه های گرم تر سال طرفدارهای بیشتری پیدا می کند. به احتمال زیاد با رسیدن فصل بهار و نزدیک شدن به فصل تابستان این سوال پیش می آید که با شلوار طوسی کفش چه رنگی بپوشیم؟

15 رنگ کفش که در ترکیب با شلوار طوسی استایل فوق العاده ای می سازند

شلوارهای طوسی در بین خانم ها و آقایان بسیار محبوب هستند و می توانند با کفش های رنگی مختلف ست شوند. حقیقت امر این است که شلوارهای طوسی به راحتی با کفش ها ست می شوند و این موضوع به جنس آن ها بستگی ندارد. این مطلب به نحوه ست کردن شلوار طوسی با کفش های مختلف می پردازد. با مجله خبرنگاران همراه باشید.

ست کردن شلوار طوسی و رنگ کفش

شلوار طوسی را در فصل های بهار و تابستان بپوشید تنها در صورتی از این شلوار در ماه های پاییز و زمستان استفاده کنید که جنس شلوار طوسی شما جین باشد. در ادامه لیستی از بهترین رنگ های کفش برای ست کردن با شلوار طوسی آورده شده است.

1. مشکی

مشکی یکی از رنگ های بسیار خوب برای ترکیب با شلوارهای طوسی است. ترکیب شلوار طوسی روشن با کفش مشکی نمادی از یک استایل ساده، کلاسیک و شیک است؛ به ویژه هنگامی که در استایل های رسمی استفاده شود. سعی کنید از این ست در روزهای گرم و هنگامی که می خواهید ظاهر زیبایی داشته باشید استفاده کنید.

2. قرمز مایل به زرشکی

قرمز مایل به زرشکی و طوسی روشن ترکیب زیبایی را ایجاد می کنند. برای اینکه استایل شیک تری داشته باشید می توانید رنگ طوسی ای که کمی تناژ آبی داشته باشد را انتخاب کنید. رنگ قرمز کفش و آبی موجود در شلوار مکمل هم هستند و باعث بهبود ظاهر استایل می شوند.

3. قهوه ای روشن

امروزه این ترکیب به دلیل اینکه کفش های قهوه ای روشن با شلوار طوسی روشن ترکیب زیبایی را ایجاد می کنند محبوبیت پیدا کرده است. این ست برای موقعیت های رسمی، غیر رسمی و حرفه ای کاربرد دارد اما نکته قابل توجه این است که تنها برای فصل های گرم سال مناسب است.

4. سرمه ای

کفش های سرمه ای ترکیب زیبایی با شلوار طوسی روشن ایجاد می کنند. این ترکیب برای استفاده در یک روز عادی در محل کار مناسب است.

  • 10 مدل کفش زنانه که در بهار امسال می توانید بپوشید

5. بنفش

بنفش هم رنگ مناسبی برای ترکیب با شلوارهای طوسی است و نکته قابل توجه در این قسمت این است که شلوارهای طوسی تیره و کفش های بنفش روشن برای خانم ها مناسب تر هستند.

بنفش و طوسی به خوبی با هم ست می شوند و ترکیب آن ها برای موقعیت های غیر رسمی مناسب است. در صورتی که شلوار جین طوسی روشن با مقدار متناسب دارید برای موقعیت های غیر رسمی مانند بیرون رفتن آن را با کفش بنفش بپوشید.

6. سفید

رنگ سفید با همه لباس ها ست شده و ظاهر شیکی را ایجاد می کند. کفش سفید را می توان برای تکمیل استایلی که شلوار طوسی دارد به کار برد. ترکیب این دو رنگ استایل لوکس، مجذوب کننده و قابل توجهی ایجاد می کند. ترکیب شلوار طوسی روشن با کفش سفید و یک پیراهن سفید استایل بسیار شیکی را به وجود می آورد.

7. بژ

ترکیب کفش بژ و شلوار طوسی به ویژه در صورتی که جنس کفش جیر باشد برای موقعیت های غیر رسمی بسیار مناسب است.

8. قهوه ای تیره

ترکیب کفش قهوه ای تیره با شلوار طوسی روشن استایل زیبایی را برای موقعیت های رسمی ایجاد می کند. اما مقدار رسمی بودن رنگ قهوه ای از رنگ مشکی کم تر است.

9. سبز

کفش سبز و شلوار طوسی روشن یک ترکیب مناسب برای موقعیت های غیر رسمی است و هر نوع سبزی را می توان برای کفشی که می خواهید با شلوار طوسی ست کنید انتخاب کرد.

10. طوسی

طوسی رنگ خنثایی است و هنگامی که با خودش یا رنگ های خنثای دیگر مانند سفید، مشکی و بژ ترکیب می شود استایل مدرن، جوان پسند و شیکی را ایجاد می کند. هنگامی که شلوار طوسی پوشیده اید سعی کنید کفش سفید یا مشکی را با آن ست کنید.

اگر می خواهید کفش طوسی هم رنگ شلوار خود بپوشید در صورتی که نگران هستید این ترکیب خسته کننده و یکنواخت به نظر برسد، توجه داشته باشید که رنگ کفشتان طوسی تیره باشد و کفش و شلوار تناژهای مختلفی از رنگ طوسی داشته باشند.

11. نارنجی

شلوار طوسی روشن و کفش نارنجی مناسب موقعیت غیر رسمی هستند. این ست را برای محل کار نپوشید بلکه برای تفریحات بیرون از منزل استفاده کنید.

12. آبی

گزینه دیگری که می توانید برای استفاده به همراه شلوارهای خاکستری انتخاب کنید کفش های جین آبی هستند که به خوبی با این شلوارها ست می شوند. این ترکیب باعث شیک تر شدن و مجذوب کننده تر شدن استایل می شود. ترکیب طوسی با آبی استایل بسیار زیبایی را ایجاد می کند که یکنواختی را از بین می برد. این ترکیب در عین سادگی بسیار چشم گیر است.

13. رنگ های پاستلی

اغلب خانم ها دست کم یک جفت کفش به رنگ های پاستلی در کمد لباس خود دارند. امکان ست کردن این کفش ها با شلوار طوسی وجود دارد و باعث جوان تر به نظر رسیدن و زنانگی بیشتر در استایل می شود. علاوه بر این تضاد بین دو رنگ مجذوب کنندهیت زیادی را ایجاد کرده و باعث شیک تر شدن استایل می شود.

14. زرد

در انتخاب رنگ کفش برای ترکیب با شلوار طوسی از رنگ زرد غافل نشوید. رنگ های زرد و طوسی مکمل هم هستند و استایل زیبایی را ایجاد می کنند. برای مجذوب کنندهیت بیشتر استایل اکسسوری هایی مانند کیف و کلاه را هم استفاده کنید.

15. صورتی

افزودن کفش صورتی به استایلی که شلوار طوسی دارد باعث اضافه شدن گرمای بیشتر و ظاهر زیباتر به استایل می شود. رنگ صورتی باعث می شود جوان تر و مجذوب کننده تر به نظر برسید و ظاهرتان خسته کننده نباشد. برای مجذوب کنندهیت بیشتر سعی کنید از صورتی تیره استفاده کنید.

با شلوار جین طوسی چه کفشی بپوشیم؟

افرادی که به شلوارهای جین، بگ و لگ طوسی علاقه مند هستند می توانند شلوار طوسی را جایگزین شلوار مشکی کرده و تفاوت چشمگیری را در کمد لباس خود ایجاد کنند. همانطور که پیش تر اشاره کردیم رنگ طوسی به سادگی با سایر رنگ ها ست شده و استایل شیکی را به وجود می آورد. علاوه بر این رنگ طوسی سطوح مختلفی از روشنی و تیرگی دارد که می توانید بر اساس رنگ پوست خود تناژ مناسب آن را انتخاب کنید.

خانم ها می توانند شلوار طوسی را با کفش هایی به رنگ های مختلف مانند سفید، آبی یا قهوه ای بپوشند و استایل زنانه شیکی داشته باشند. بسیاری از افراد بر این باور هستند که رنگ طوسی ظاهری قدیمی و گرفته ایجاد می کند اما حقیقت امر این است که طوسی یکی از رنگ های خنثای ملایم است که بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند.

با شلوار جاگر طوسی چه کفشی بپوشیم؟

هنگامی که از شلوار جاگر طوسی برای فعالیت های ورزشی استفاده می کنید، باید آن را با یک کفش ورزشی به رنگ روشن مانند قرمز، نارنجی و صورتی ست کنید.

  • شلوار جاگر و روش های ست کردن آن در استایل زنانه و مردانه

در انتها

در این مطلب نحوه ست کردن رنگ کفش با شلوارهای طوسی مختلف توضیح داده شد. به نظر شما کدام رنگ زیباترین استایل را ایجاد می کند؟

منابع: HoodMWR، Bespoke Unit

منبع: دیجی استایل
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1477

به "15 رنگ کفش که در ترکیب با شلوار طوسی استایل فوق العاده ای می سازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 رنگ کفش که در ترکیب با شلوار طوسی استایل فوق العاده ای می سازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید