آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس راه اندازی شد

به گزارش زنگ قلاب بافی، بخش تشخیص مولکولی کرونا ویروس در کلینیک قدس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران افتتاح و راه اندازی شد.

آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران، بخش تشخیص مولکولی کرونا ویروس در کلینیک قدس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی از پزشکان و متخصصان افتتاح و راه اندازی شد.

دکتر مسعود پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم افتتاح گفت: این آزمایشگاه زیر نظر ستاد مرکزی مقابله با ویروس کرونای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با پشتیبانی کمیته پدافند زیستی و حمایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آغاز به کار کرد.

وی افزود: این آزمایشگاه قادر است تا با همکاری متخصصان این حوزه نسبت به تشخیص بیماری کرونا ویروس در افراد بستری شده در بیمارستان ها اقدام کند.

این متخصص ویروس شناسی شرح داد: در این راستا با 14 نفر از متخصصان قرارداد همکاری منعقد شده که طبق وظایف تعیین شده مشغول به کار هستند.

پارسانیا افزود: با توجه به اینکه پلی کلینیک درمانی و آموزشی قدس زیرمجموعه نظارتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران است، بیماران بستری شده در بیمارستان های حوزه این دانشگاه به این مرکز ارجاع داده خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولیت فنی این مرکز به عهده دکتر پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 285

به "آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید