آغاز ایمن سازی ساختمان 58 ساله تهران ، 600 واحد تجاری ساختمان در خطر هستند

به گزارش زنگ قلاب بافی، شهردار منطقه11 گفت: کمیته ایمنی پاساژ آلومینیوم و اجرای دستور العمل های ایمنی سازمان آتش نشانی برگزار گشت.

آغاز ایمن سازی ساختمان 58 ساله تهران ، 600 واحد تجاری ساختمان در خطر هستند

به گزارش خبرنگاران، سید محمد موسوی شهردار منطقه11 از پیگیری ایمن سازی و اجرای دستورالعمل های ایمنی سازمان آتش نشانی در پاساژ آلومینیوم خبر داد و گفت: کمیته ایمنی ویژه بررسی شرایط این ساختمان با حضور دستگاه های نظارتی؛ معاونین مربوطه و کنندگان سازمان آتش نشانی در این منطقه برگزار گشت.

او افزود: الزام ایمن سازی ساختمان آلومینیوم از حیث پیشگیری از آتش سوزی و حفظ جان مردم در اولویت است؛ بر همین اساس در جلسات قبل طی نامه نگاری های متعدد اخطارهای لازم به مالک این ساختمان داده شد تا نسبت به اجرای دستور العمل های ایمنی سازمان آتش نشانی اقدام کنند حتی هشدار پلمب و اطلاع رسانی عمومی درباره موضوعات ایمنی این ساختمان نیز به مالک و کسبه داده شد.

موسوی درباره رویه ایمن سازی این ساختمان گفت: با پیگیری های مکرر منطقه 11 و برگزاری منظم کمیته های ایمنی در این منطقه؛ اجرای دستور العمل های ایمنی آتش نشانی در ساختمان آلومینیوم آغاز شده و مالک عقد قرارداد با شرکت ذی صلاح برای اصلاح سیستم برق پاساژ اقدام کرده است و در طبقات چهارم و پنجم ساختمان در حال اقدام می باشند.

او در انتها شرح داد: پیگیر موضوع ایمن سازی این ساختمان هستیم و جزییات روند ایمن سازی را به مردم اطلاع می دهیم؛ همچنین رویه ایمن سازی از طریق معاونت شهرسازی، خدمات شهری و ناحیه یک این منطقه به صورت مستمر پیگیری و نظارت می شود.

ساختمان آلومینیوم ساختمانی تجاری در خیابان جمهوری نرسیده به پل حافظ تهران است. این ساختمان 13 طبقه که اسکلت فلزی است در سال 1343خورشیدی گشایش یافت. این ساختمان در زمان ساخت سومین بنای بلندمرتبه و دارای آسانسور در ایران بوده است. حدود 600 واحد تجاری در این ساختمان فعالیت دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1598

به "آغاز ایمن سازی ساختمان 58 ساله تهران ، 600 واحد تجاری ساختمان در خطر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ایمن سازی ساختمان 58 ساله تهران ، 600 واحد تجاری ساختمان در خطر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید