تصمیم مهم گل محمدی قبل از دربی

به گزارش زنگ قلاب بافی، بازی اول را فدای بازی بعدی نمی کنم؛ این استراتژی یحیی گل محمدی در پنج فینال پیش رو تا انتها لیگ بیست و دوم خواهد بود.

تصمیم مهم گل محمدی قبل از دربی

پرسپولیس در شرایطی این هفته باید برابر مس کرمان قرار گیرد که 10 بازیکن این تیم که عمدتا جزو نفرات اصلی و تاثیرگذار تیم هستند، در خطر از دست دادن بازی بعدی در صورت دریافت کارت زرد از کوپال ناظمی خواهند بود. این مسئله از جهتی حائز اهمیت است که بازی بعد از مس کرمان مقابل استقلال و در دربی خواهد بود. ملاقاتی که به نوبه خود در هر شرایطی اهمیت بالایی دارد و این بار اما به علت در کورس بودن در مسیر قهرمانی دو تیم، از اهمیتی چند برابر برخوردار است.

در اردوگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، وحید امیری، گئورگی گولسیانی، وحدت حنانوف، سینا اسدبیگی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی و محمد عمری 10 بازیکنی هستند که در صورت دریافت کارت در جدال با مس کرمان محروم خواهند شد.

موضوعی که به نظر می رسد باعث گردد یحیی گل محمدی برای این ملاقات که مقابل حریفی پایین جدولی خواهد بود، به بعضی از ستاره های تیمش در مسیر حفظ آن ها برای دربی استراحت دهد.

حتی در این زمینه پیشنهاد ترکیبی از نفرات غالبا نیمکت نشین که می توانند برابر مس به میدان رفته و در خطر محرومیت نباشند نیز داده شد اما تمرین دو روز اخیر سرخ ها با تدابیر تاکتیکی و تکنیکی یحیی گل محمدی رویه دیگری را نشان می دهد.

سرمربی سرخ ها با ادعای این موضوع که سه امتیاز جدال با مس کرمان نیز از اهمیت بالایی در کورس قهرمانی برخوردار است و نمی خواهد با فروپاشی ناگهانی ترکیب تیمش، شرایط پر ریسکی را در این جدال پشت سر بگذارد، از تغییرات ترکیب استقبال نکرد.

گل محمدی با اعتقاد به این موضوع که نفرات تیمش از حداکثر تجربه برای فرار از دریافت کارت منجر به محرومیت برخوردار هستند، قصد ندارد تغییر چندانی در ترکیب تیمش شکل دهد و با تمام قدرت و ترکیبی هماهنگ تر برابر مس در کرمان حاضر خواهد شد.

سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی به بازیکنان نیز توصیه نموده اند ضمن دوری از شرایطی که منجر به دریافت کارت بی علت به وسیله آن ها گردد، با حداکثر قدرت و تمرکز برابر حریف حاضر شده و نگرانی بابت محرومیت نداشته باشند و سه امتیاز این جدال نیز همچون دربی برای آن ها در فاصله پنج هفته مانده به انتها فصل اهمیت خواهد داشت.

با این شرایط بعید به نظر می رسد ترکیب پرسپولیس بیش از دو تغییر نسبت به ملاقات قبلی در جدال با مس کرمان در نظر گرفته گردد و این بازیکنان خواهند بود که با تمرکز و توان فنی خود در پی حفظ خود از محرومیت احتمالی در دربی خواهند بود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1648

به "تصمیم مهم گل محمدی قبل از دربی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تصمیم مهم گل محمدی قبل از دربی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم گل محمدی قبل از دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید