خبرنگاران سرمربی پارا قایقرانی: در تلاشیم شمار سهمیه های پارالمپیک را افزایش دهیم

به گزارش زنگ قلاب بافی، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم قایقرانی معلولان گفت: امید داریم که با برنامه های آماده سازی در گزینشی های پارالمپیک شمار سهمیه های ورزشکاران این رشته را افزایش دهیم.

خبرنگاران سرمربی پارا قایقرانی: در تلاشیم شمار سهمیه های پارالمپیک را افزایش دهیم

مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم قایقرانی جانبازان و معلولان در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک اردوهای آماده سازی برای ورزشکاران این رشته در نظر گرفتیم و اکنون تمرینات قایقرانان معلول در محل دریاچه آزادی در حال برگزاری است. در این تمرینات 2 گروه حضور دارند. گروه نخست که زیر نظر کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تمرین می نماید و تنها خانم شهلا بهروزی راد است. او سهمیه توکیو را کسب نموده است و از شانس های کسب مدال طلا در توکیو به شمار می رود.

وی اضافه کرد: خانم بهروزی راد یک کشیدگی در ناحیه کتف داشت که با تغییر تمرینات این ورزشکار رفع شد و وی در انتها شهریورماه به مسابقات کاپ جهانی مجارستان اعزام می گردد. در کوششیم تا میزان آمادگی او را در این تورنمنت بسنجیم.

سرمربی بهروزی راد ادامه داد: این پاراقایقران توانمند ایران با حمایت کمیته ملی پارالمپیک در اردو است و چون شانس کسب مدال در ژاپن به شمار می رود هزینه های اسکان و تغذیه او از سوی کمیته پرداخت خواهد شد. اما گروه دوم حاضر در این اردوی آماده سازی سایر ورزشکاران این رشته هستند که تمرینات خود را انجام خواهند داد. این گروه با حمایت فدراسیون به اردو آمدند و بعضی از هزینه ها نیز به عهده ورزشکار است.

او در زمینه احتمال افزایش شمار سهمیه های ایران برای پارالمپیک توکیو اضافه کرد: تعویق یکساله المپیک به سود ما شد و ما می توانیم از این فرصت برای آمادگی بیشتر ورزشکاران استفاده کنیم. تمام کوشش این است که ورزشکاران را به بالاترین سطح آمادگی برسانیم تا در گزینشی ها نتایج خوبی کسب نمایند. امیدوارم شمار سهمیه های ما در پارالمپیک توکیو بیش از یک ورزشکار باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 612

به "خبرنگاران سرمربی پارا قایقرانی: در تلاشیم شمار سهمیه های پارالمپیک را افزایش دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی پارا قایقرانی: در تلاشیم شمار سهمیه های پارالمپیک را افزایش دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید