سپهوند: نمی توانم یک لیوان آب بخورم، دخترم لکنت زبان گرفته!

به گزارش زنگ قلاب بافی، پنجشنبه دو هفته قبل مرتضی سپهوند مربی سابق تیم ملی و بوکسور المپیکی ایران توسط بعضی اراذل با سلاح سرد مورد حمله نهاده شد و اکنون پس از 14 روز توانست در خصوص این درگیری شرح دهد.

سپهوند: نمی توانم یک لیوان آب بخورم، دخترم لکنت زبان گرفته!

مرتضی سپهوند در گفت وگو با خبرنگاران، درباره حمله ای که با سلاح سرد به سمت وی اجرا شده است، شرح داد: واقعا فکر کردن به دلیل رخ دادن این درگیری هم خنده دار است. در خرم آباد و سر کوچه خودمان، با همسر و فرزندانم برای بازدید از خانه ای که قصد خریدن آن را داشتیم رفته بودیم. متاسفانه یک ماشین به صورت سپر به سپر با خودروی ما برخورد داشت که حتی در آن ماشین هم خانواده اش به همراه برادر راننده حضور داشتند.

او ادامه داد: راننده آن ماشین به من گفت که دنده عقب بگیر و واقعا اگر پشت سر من جوب نبود دنده عقب می رفتم، اما متاسفانه این امکان وجود نداشت به او گفتم که بهتر است او دنده عقب بگیرد. پس از آنکه ماشین را جابه جا کرد هنگام عبور از کنار خودروی ما فحاشی کرد که من گفتم دلیلی ندارد بخاطر یک دنده عقب کوچک اینگونه فحاشی کند. پس از آن همسرم به من گفت که پایین بروم و پلاک ماشین را چک کنم، چون فکر می کرد که پلاک افتاده است.

المپین تیم ملی بوکس ایران در المپیک پکن، اضافه کرد: هنگام برگشتن به ماشین راننده مقابل با چاقو به صورتم ضربه زد که من در آن لحظه اصلا نمی دانستم صورتم پاره شده است. پس از آن برادر آن راننده به سمتم حمله کرد که پس از آن من هم با او درگیر شدم و نباید دروغ بگویم. هنگام درگیری با برادرش بود که متوجه شدم صورتم در حال خون ریزی شدید است. از ترس این اتفاق دختر 9 ساله ام دچار لکنت زبان شده است که تا امروز او را 4 جلسه پیش روانپزشک برده ام.

نمی توانم یک لیوان آب بخورم

مربی سابق تیم ملی بوکس در خصوص تاریخ این درگیری و دلیل سکوتش تا به امروز نیز گفت: خوشبختانه الآن شرایطم بهتر شده است. پنج شنبه دو هفته قبل یعنی 14 روز پیش بود که این اتفاق رخ داد و شش تا از عصب های صورت من پاره شده اند. حتی یک لیوان آب را هم نمی توانم بخورم و به زمین می ریزد. تازه از دیروز توانایی صحبت کردن را به دست آورده ام. یک سمت صورت و لبم 15 سانتی متر بی حس و از کار افتاده است. دکتر گفته است که عصب ها پیوند خواهند خورد و مسئله ای پیش نمی آید، اما داروهایی که مصرف می کنم بسیار گران قیمت است و باید لیزر کنم تا گوشت اضافه روی صورتم نماند. با این وجود جای این زخم روی صورتم باقی می ماند و اصلا برای یک ورزشکار خوب نیست چون ما اراذل نیستیم که به جراحت افتخار کنیم.

چاقوکشی در خرم آباد عادی شده است

سپهوند با بیان اینکه چنین اتفاقاتی در خرم آباد استان لرستان بسیار زیاد رخ می دهد و الآن هم بیشتر شده است، اظهار داشت: بعضی از جوانان اینجا که پدران پولداری دارند، همانند همین ضارب من که پدرش شورای شهر بوده، چاقو کشی می نمایند. گویا این دو برادر قبلا هم سابقه چاقو کشی و درگیری با یک خانواده دیگر را هم داشته اند. از نظر من قوه قضاییه و مراجع مربوطه باید جلوی این اتفاقات را بگیرند. اگر این ضربه 4 سانت پایین تر می خورد الان بنده در قبرستان بودم. اگر او را هم اعدام می کردند در این میان دو خانواده از بین می رفت. شخصا پیگیر هستم و بازپرس ویژه شعبه دو خرم آباد هم که با بنده همکاری خوبی داشته اند، حکم جلب این افراد را دادند. امیدوارم کاری کنیم که عامل بازدارنده برای آینده باشد تا هر کسی به این راحتی ها از سلاح سرد استفاده نکند.

اراذل ورزشکاران را با چاقو مورد حمله قرار می دهند

او ادامه داد: حتی اگر من هم مقصر بودم نباید با چاقو حمله می کرد که من و خانواده ام اینگونه دچار مشکل شویم. فرزندان من دچار تشنج شدند و الان 10 روز است که من برای جراجی در جهت خرم آباد و تهران هستم. زندگی و سلامت بنده مختل شده و آنقدر پیگیری می کنم که هر کسی به خودش اجاره حمل سلاح سر ندهد. شنیده ام که به تازگی هم یکی از قهرمانان پاور لیفتینگ را با ضربه چاقو در گیلان کشته اند، متاسفانه این روزها اراذل تا می فهمند طرف مقابلشان ورزشکار است به خودشان اجازه می دهند تا با سلاح سرد آن ها را مورد حمله قرار دهند و آن ها را از زندگی و سلامت ساقط نمایند که جای تاسف دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 527

به "سپهوند: نمی توانم یک لیوان آب بخورم، دخترم لکنت زبان گرفته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپهوند: نمی توانم یک لیوان آب بخورم، دخترم لکنت زبان گرفته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید