شبکه خبر تلویزیون علیه پرسپولیس؟

به گزارش زنگ قلاب بافی، با وجود آن که باشگاه پرسپولیس سومین و آخرین بخش به جای مانده از طلب کالدرون را پرداخت کرد، اما به دلیل تحریم ها علیه کشورمان این پول به حساب کالدرون ننشست! پس از این اتفاق مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند طبق رایزنی با مدیران بانک سوئیسی تاییدیه انتقال پول به حساب کالدرون را دریافت کنند در غیر این صورت این پول باید به صرافی مبدأ بازشود تا به شکل دیگری به مربی سابق سرخ پوشان پرداخت شود. جالب اینجاست پرسپولیسی ها معتقدند مانور یک شبکه تلویزیونی (شبکه خبر) باعث شد کار انتقال پول از طریق بانک سوئیسی به حساب کالدرون خراب شود!

شبکه خبر تلویزیون علیه پرسپولیس؟

بانک هم به دلیل تحریم های کشورمان نسبت به این موضوع حساس شده و از انتقال مبلغی که پرسپولیس در سومین مرحله برای کالدرون و دستیارش واریز کرده بود، به حساب این مربیان خودداری می کند. پرسپولیسی ها از طریق وکیل کالدرون متوجه شده اند مانور رسانه های ایرانی باعث شده که موانع قانونی جلوی بانک سوئیسی را برای انتقال این پول بگیرند!

گفتنی است وزارت دارایی آمریکا در اقدامی ظالمانه عمده بانک های ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داده است. اقدامی که باعث قطع گسترده ارتباط سیستم بانکی ایران از نظام مالی جهان شده و باعث شده پول کالدرون به حسابش در سوئیس واریز نشود.

بحث دیگر بسته ماندن پنجره جابجایی باشگاه پرسپولیس و از سوی دیگر عدم همکاری گابریل کالدرون برای واریز این پول به حسابی در کشور ترکیه است. به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی بدش نمی آید باشگاه ایرانی را به خاطر تأخیر در پرداخت مطالباتش اذیت کرده و پنجره اش را بسته نگه دارد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1320

به "شبکه خبر تلویزیون علیه پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه خبر تلویزیون علیه پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید