فارس من، جدیدترین شرایط اینترنت رایگان آموزش مجازی، اینترنت 90 تا 95 درصد دانشگاه ها رایگان شد

به گزارش زنگ قلاب بافی، اردیبهشت ماه به اواسط خود رسیده و ارسال فهرست اسامی بهنگام شده دانشگاه ها به وزارت ارتباطات برای دریافت اینترنت رایگان ادامه دارد.

فارس من، جدیدترین شرایط اینترنت رایگان آموزش مجازی، اینترنت 90 تا 95 درصد دانشگاه ها رایگان شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی زنگ قلاب بافی، بعضی کاربران فارس من با ثبت سوژه در این سامانه خواهان برقراری اینترنت رایگان دانشجویان برای آموزش مجازی شده اند.

خبرنگار جدیدترین شرایط اینترنت رایگان آموزش مجازی را پیگیری نموده است.

اردیبهشت به نیمه رسیده و ارسال فهرست اسامی به هنگام شده دانشگاه ها به وزارت ارتباطات برای اینترنت رایگان به طور مرتب ادامه دارد.

سید علی اکبر صفوی رئیس کارگروه تخصصی آموزش های الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این باره به خبرنگار، گفت: با توجه به اینکه شرکت های اینترنتی و اپراتورهای موبایل متعدد هستند و هر دانشجو با یک اینترنت به سامانه وصل می گردد، یکی از سوالات شایع که از سوی دانشگاه ها و دانشجویان اعلام می گردد این است که از کجا بفهمند که اینترنت رایگان شده و دچار سردرگمی هستند؛ به همین خاطر نظر ما این بود که هر اپراتوری که این خدمت را عرضه کرد نامه آن را اعلام کند.

وی با بیان اینکه لیست کامل دانشگاه هایی تا کنون اطلاعات صحیح خود را برای دریافت اینترنت رایگان به وزارت علوم ارسال نموده بودند، در دهه اول اردیبهشت به وزارت ارتباطات اعلام شده است، گفت: با این لیست در آمار جدید رایگان شدن اینترنت دانشگاه ها پیشرفت های خوبی خواهیم داشت.

جدیدترین شرایط رایگان شدن اینترنت دانشگاه ها

صفوی گفت: با آخرین فهرست، اسامی 90 تا 95 درصد دانشگاه های متقاضی دریافت اینترنت رایگان در لیست دریافت این خدمت دیده شد.

به گزارش فارس، در مجموع 770 ای پی برای وزارت ارتباطات ارسال شده است؛ این ای پی ها شامل 374 مورد دانشگاه های دولتی، 283 مورد دانشگاه های غیرانتفاعی، 30 مورد دانشگاه پیغام نور، 30 مورد دانشگاه های فنی حرفه ای و 50 مورد جهاد دانشگاهی است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 410

به "فارس من، جدیدترین شرایط اینترنت رایگان آموزش مجازی، اینترنت 90 تا 95 درصد دانشگاه ها رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، جدیدترین شرایط اینترنت رایگان آموزش مجازی، اینترنت 90 تا 95 درصد دانشگاه ها رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید