ممانعت از ورود به باغ های خمینی شهر در روزهای آخر تعطیلات نوروزی

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران/اصفهان فرماندار خمینی شهر گفت: شهروندان اصفهانی چنانچه قصد عبور از شهرستان خمینی شهر را دارند راستا کمربندی را انتخاب نمایند.

ممانعت از ورود به باغ های خمینی شهر در روزهای آخر تعطیلات نوروزی

جهت دریافت خدمات ساخت و ساز ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

محمود مسلم زاده امروز (جمعه- هشتم فروردین) در جمع خبرنگاران در خصوص بیماری حاد تنفسی کرونا، اظهار کرد: براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونای شهرستان خمینی شهر، ابلاغیه های استانی که به شهرستان ابلاغ می گردد به صورت مستمر به اجرا در می آید.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در شهرستان خمینی شهر گفت: برپایی ایستگاه های کنترل و غربالگری در ورودی های شهرستان از جمله اقدامات صورت گرفته در این ایام است.

فرماندار خمینی شهر در خصوص این ایستگاه ها اظهار کرد: ایستگاه هایی در بلوار آتشگاه و در سه راهی الغدیر، 2 ایستگاه داخل شهر درچه و سه ایستگاه در شهر خمینی شهر و در شهرهای اصغرآباد، کوشک و روستاهای قعله امیریه و تیرانچی برپا شده است.

وی اضافه نمود: در این ایستگاه ها به صورت جدی خودروهای ورودی و خروجی با اندازه گیری تب و علائم، مورد پالایش قرار گرفته و افراد مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی هدایت می شوند.

مسلم زاده با اشاره به مصوبه استانی عدم ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان ها، گفت: در ورودی های شهرستان از ورود هرگونه خودرو به جز شماره پلاک شهرستان خمینی شهر جلوگیری می گردد.

فرماندار خمینی شهر داضافه نمود: کسانی که قصد دارند برای روزهای آخر تعطیلات به باغات شهرستان خمینی شهر بیایند در ایستگاه های ورودی شهرستان از حضور آنها جلوگیری می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 183

به "ممانعت از ورود به باغ های خمینی شهر در روزهای آخر تعطیلات نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممانعت از ورود به باغ های خمینی شهر در روزهای آخر تعطیلات نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید