مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران تمدید شد

به گزارش زنگ قلاب بافی، مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جدید تمدید شد.

مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی دانشگاه تهران بیان نمود که این دانشگاه در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی و دستورالعمل های سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی 1401-1400 در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه سوم خرداد آغاز شد و تا روز دوشنبه 10 خرداد ماه ادامه داشت، اما برای آن دسته از داوطلبانی که تا به امروز پیروز به ثبت نام در سامانه جامع دانشگاه تهران برای شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی نشده اند، ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا ساعت 24 پنجشنبه 13 خرداد ماه تمدید شد.

داوطلبان می توانند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به آدرس ems 1.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند. پس از انقضای مهلت معین شده، فرصت داده شده تمدید نخواهد شد.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه 22 خرداد تا روز چهارشنبه مورخ دوم تیر 1400 مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می گیرد. ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس یا دانشکده مربوط و جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به راهنمای مصاحبه الکترونیکی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران مراجعه کنند.

بر این اساس انجام مصاحبه صرفا برای داوطلبان یک بار برگزار می شود و عدم شرکت در بازه زمانی معین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست.

ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل های معرفی شده از سوی سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظف هستند در تاریخ های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران ثبت نام کنند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

همچنین ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران و سایت پردیس یا دانشکده مربوط مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1109

به "مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه تهران تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید