ناصر قوامی: عارف را نه اصلاحطلبان قبول دارند، نه مردم

به گزارش زنگ قلاب بافی، خبرنگاران : ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: عارف در چهار سال مجلس دهم یک کلام حرف نزد. یک بار نشد که در مجلس از مواضع اصلاح طلبی دفاع کند. نه اصلاح طلبان او را قبول دارند و نه مردم. مطمئن باشید تحت هیچ شرایطی بر عارف اجماع رخ نمی دهد.

ناصر قوامی: عارف را نه اصلاحطلبان قبول دارند، نه مردم

به گزارش خبرنگاران به نقل از نامه نیوز، ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: باید دید چه کسانی در انتخابات ثبت نام می نمایند و شورای نگهبان صلاحیت چه شخصیت هایی را تأیید می نماید. وقتی همه اینها تعیین شد می توان ارزیابی دقیق تری داشت که اصلا فرد یا افرادی هستند که مورد قبول اکثریت اصلاح طلبان و البته مورد اقبال جامعه باشند یا نه. اگر چنین افرادی بتوانند در انتخابات حضور داشته باشند و تأیید صلاحیت هم بشوند، اجماع نیروهای اصلاح طلب بر نامزد واحد دور از ذهن نیست.

وی اضافه کرد: تصور می کنم آقای جهانگیری یا آقای محسن هاشمی در مقطع کنونی می توانند چنین نقشی را داشته باشند و از شانس بالایی برخوردارند و ممکن است اصلاح طلبان بر یکی از این دو به اجماع برسند.

قوامی اضافه کرد: خیلی احتمال حمایت اصلاح طلبان از آقای ظریف را قوی نمی دانم زیرا به هر صورت و در نهایت او مسئله ای را حل نکرد؛ مگر آنکه در مدت باقی مانده از دولت روحانی اتفاقاتی رخ دهد که باعث گشایش هایی در عرصه دیپلماتیک گردد؛ مثلا تحریم ها برداشته گردد یا برجام احیا گردد. در مجموع ظریف را گزینه اصلاح طلبان نمی دانم.

وی در مورد صندلی و نقش عارف در انتخابات1400 و موضع اصلاح طلبان در قبال او هم توضیح داد: آقای عارف که اوت است. جامعه به هیچ وجه پذیرای او نیست. عارف در چهار سال مجلس دهم یک کلام حرف نزد. یک بار نشد که در مجلس از مواضع اصلاح طلبی دفاع کند. نه اصلاح طلبان او را قبول دارند و نه مردم. مطمئن باشید تحت هیچ شرایطی بر عارف اجماع رخ نمی دهد. اگر او بخواهد در انتخابات هم بیاید صرفا برای خراب کردن اوضاع انتخاباتی اصلاح طلبان است تا نگذارد اصلاح طلبان به فرد واحدی دست یابند. مردم او را کنار زده اند..

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 800

به "ناصر قوامی: عارف را نه اصلاحطلبان قبول دارند، نه مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناصر قوامی: عارف را نه اصلاحطلبان قبول دارند، نه مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید