تور عمان ارزان: ولیعهد سعودی به عمان سفر خواهد نمود

به گزارش زنگ قلاب بافی، محمد بن سلمان ولیعهد سعودی قرار است که طی هفته های آینده به عمان سفر کند و این سفر بیشتر دارای ابعاد مالی است.

تور عمان ارزان: ولیعهد سعودی به عمان سفر خواهد نمود

با تور عمان ارزان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، خبرگزاری بلومبرگ اعلام نمود که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی طی هفته های آینده به عمان سفر خواهد نمود که بیانگر نشانه ای نو در رشد روابط دو کشور است.

این خبرگزاری امریکایی گزارش داد: این سفر قریب الوقوع دومین سفر ولیعهد سعودی به خارج از عربستان از زمان شیوع اپیدمی کرونا است، بن سلمان پیش از این سفری کوتاه به مصر داشته است.

بلومبرگ با بیان اینکه عربستان همیشه مناسبات خوبی با عمان داشته است، نوشت: مسقط در عین حال روابط محبت آمیز ای با ایران دارد بعلاوه روابط مسقط و ریاض طی سال گذشته توسعه بیشتری یافته است و سفر آینده بن سلمان بیشتر دارای ابعاد مالی برای عمان است.

سلطان هیثم بن طارق امسال در چارچوب کوشش برای برقراری روابط گسترده تر با ریاض به خصوص در زمینه مالی و سرمایه گذاری مشترک به عربستان سفر نموده بود.

این نخستین سفر خارجی سلطان نو عمان از زمان نشستن بر تخت سلطنت این کشور بوده است. عمان بعلاوه نقشی محوری در کوشش برای حل سیاسی بحران یمن ایفا می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: crochetschool.ir شناسه مطلب: 1324

به "تور عمان ارزان: ولیعهد سعودی به عمان سفر خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور عمان ارزان: ولیعهد سعودی به عمان سفر خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید